کد خبر: 1731063/29 زمان: 18:17   1399/10/23 بازدید: 16,206

گزارش مارکا

هازارد بدتر از بیل؛ 130 میلیون یورو برای هیچ

مقایسه آمار ادن هازارد با عملکرد دو سال اول حضور بیل در رئال بیش از پیش نشان می دهد که ستاره بلژیکی چه خرید ناموفقی بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، پس از جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید در تابستان 2018، مادریدی‌ها به دنبال جذب یک جایگزین برای او بودند اما در نهایت اقدامی نکردند. در نهایت در تابستان 2019 ادن هازارد با هزینه 100 + 30 میلیون یورویی به رئال مادرید پیوست و پیراهن شماره 7 این تیم که یک پیراهن افسانه‌ای است را به تن کرد اما به هیچ عنوان نتوانسته جایگزینی مناسب برای رونالدو باشد.

 

 

 

 

 هازارد نه تنها نتوانست جای رونالدو را پر کند بلکه تبدیل به یک بازیکن بسیار ضعیف شد که همواره با مصدومیت های مختلف دست و پنجه نرم می‌کند. آمار او از آمار شروع گرت بیل در رئال نیز بسیار ضعیف تر بوده است.

بیل در سال اولش در رئال عملکرد خوبی داشت و بسیار بهتر از ادن هازارد کار کرد. ستاره ولزی در سال اول حضورش در رئال مادرید، در فینال کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا گل های حساسی به ثمر رساند.

 

 

 

 

گرت بیل در فصل اول حضور خود 32 گل به ثمر رساند و در 59 درصد از دقایق ممکن به میدان رفت. بیل در فصل دومش در 78 درصد از دقایق ممکن بازی کرد. اما ادن هازارد در فصل اول خود، تنها 3 گل به ثمر رساند و در 33 درصد از دقایق ممکن به میدان رفت. ادن هازارد در این فصل هم تا اینجای کار تنها در 16 درصد از دقایق ممکن به میدان رفته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.