کد خبر: 1731173/57 زمان: 09:35   1399/10/24 بازدید: 7,686

آمار عجیب دربی اولی‌ها در خط دروازه؛

لک-مظاهری؛ دربی معادل هفت‌بازی!

سنگربانان دو تیم استقلال و پرسپولیس در حالی در شهرآورد پایتخت دو بار دروازه خود را باز شده دیدند، که پیش از این در مجموع 7 بازی لیگ برتری این تعداد گل را دریافت کرده بودند.

به گزارش "ورزش سه" نود و چهارمین شهرآورد پایتخت میان دو تیم استقلال و پرسپولیس در شرایطی پیگیری شد که در پایان دو تیم با تقسیم امتیازات و نتیجه تساوی 2-2 از میدان خارج شدند؛ دیداری که در آن موقعیت‌های گلزنی فراوانی برای دو تیم به‌ویژه پرسپولیس پیش آمد اما در نهایت هیچ‌کدام نتوانستند از موقعیت‌های خود بهره کافی را ببرند و با یک امتیاز دربی را به پایان بردند.

 

اما در این میان، تقابل حامد لک و رشید مظاهری هم درون دروازه، تقابل جالب‌توجهی بود؛ هر دو اولین دربی خود را سپری می‌کردند، اتفاقی که پس از 16 سال در دربی تکرار شد. موضوع دیگر این‌که هر دوی آن‌ها در شهرآورد 94 دو بار دروازه خود را باز شده دیدند، آن‌هم در شرایطی که در دو سنگربانان با آمادگی کامل و در بهترین وضعیت فنی خود به این دیدار حساس رسیده بودند و در مجموع هفت دیدار اخیری که درون دروازه حضور داشتند، 2 گل دریافت کرده بودند. اما در این دیدار مهم و حیثیتی، هر کدام دو بار دروازه‌شان باز شد و نتوانستند کلین‌شیت کنند.

 

مظاهری و لک پیش از این با پیراهن تیمهای مختلف روبروی هم قرار گرفته بودند که هر یک دو پیروزی کسب کرده بودند و این بازی، ششمین تساوی تقابل این دو محسوب می‌شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.