کد خبر: 1731190/47 زمان: 11:35   1399/10/24 بازدید: 25,470

شایعه در یونان و بلژیک؛ بیرانوند به آاک می‌رود؟

وبسایت های یونانی و بلژیک گزارش هایی را درباره علاقه آاک آتن به جذب علیرضا بیرانوند منتشر کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند در 7 ماه اخیر دروازه بان تیم آنتورپ بوده و پس از چهار سال درخشان، پیراهن تیم دیگری غیر از پرسپولیس را برتن کرده است. او در ماه های نخست گلر ذخیره این تیم بلژیکی بود اما پس از مصدومیت ژان بوتز حالا به دروازه این تیم رسیده و دستکم تا دو ماه آینده انتخاب اول فرانکی ورکاترن خواهد بود.

 

با این حال گاتزتای یونان به نقل از منابعی در بلژیک خبر داده که احتمال دارد بیرانوند در زمستان به باشگاه آاک آتن یونان منتقل شود. آاک که پیش تر مسعود شجاعی را در اختیار داشت و با او قهرمان یونان هم شد، حالا کریم انصاری فرد را در خط حمله خود می‌بیند. این تیم چهار دروازه بان یونانی دارد که یکی از آن ها پاناگیوتیس تسینتوتاس گلر تیم المپیک یونان است.

 

این در حالی است که منابع رسمی باشگاه آاک اعلام کرده اند که علاقه ای به خرید دروازه بان ندارند و تنها به دنبال یک دفاع راست هستند. با این حال حتی اگر این باشگاه زردپوش به سراغ بیرانوند برود، به هیچ عنوان حاضر نیست که این گلر ایرانی را به صورت قرضی بخرد و به دنبال انتقال دائمی خواهد بود.

 

 

از طرف دیگر پیش از مصدومیت ژان بوتز به نظر می‌رسید که باشگاه آنتورپ قصد دارد بیرانوند را به صورت شش ماهه و قرضی به تیم دیگری انتقال دهد اما حالا او گلر یک این تیم شده و منطقی نیست که دوباره تغییر در این پست انجام شود.

 

بنابراین احتمال جدایی بیرانوند از آنتورپ و حضورش در آاک بسیار ضعیف پیش بینی می‌شود و دستکم بعید است که او تا پایان فصل به تیم دیگری برود.

گاتزتا بیرانوند را دروازه بان ایرانی شناخته شده معرفی کرده که 31 بازی ملی دارد و با قد 194 سانتی متری، در درون دروازه آنتورپ خودنمایی می‌کند. آن ها همچنین با تشریح وضعیت قراردادی او و دستمزد 600 هزار دلاری اش تا سال 2023، این بازیکن را یکی از گران قیمت ترین گلرهای فوتبال آسیا معرفی کرده اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.