کد خبر: 1731198/50 زمان: 10:56   1399/10/24 بازدید: 14,233

چرا نیمار تصمیم به تمدید قرارداد با PSG گرفت؟

تصمیم نیمار برای تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن، از آن تصمیمات غیر منتظره در جهان فوتبال بود.

به گزارش "ورزش سه"، جهان فوتبال به اتفاقات غیر منتظره و پیچ و خم‌های بسیار در طول یک فصل معروف است و تصمیم نیمار بر تمدید قرارداد با PSG را می توان یکی از همین اتفاقات غیرمنتظره فوتبال دانست.

نیمار قرار است برای چهارمین سال در پاریس بماند، هر چند پیشتر به نظر می رسید که در آستانه بازگشت حتمی به بارسلوناست.

حالا با تمایل نیمار به تمدید قرارداد با PSG پس از سال 2022، بازگشت او به نوکمپ، به رغم تلاش های گذشته، بعیدتر از همیشه به نظر می رسد.

اما چه چیزی نظر نیمار را در این مدت زمان اندک تغییر داد و او را مجاب به ماندن در PSG کرد؟

 

 

نیمار توانست از بازیکنی که به دلیل تمایل به ترک  PSG، توسط هواداران پاری سن ژرمن در ورزشگاه هو می‌شود، تبدیل شود به آن ستاره‌ای که هواداران در تمام این سالها از او انتظار داشتند.

 

به گزارش رسانه ها، ستاره 28 ساله برزیلی بسیار نزدیک به قبول تمدید قرارداد با PSG است و در روزهای آینده با امضای قرارداد جدید رسما در پاریس ماندگار خواهد شد.

 

دلایل زیادی برای تغییر نظر نیمار و تصمیم بر ماندن در پاریس وجود دارد و احساس اینکه بخش مهمی از برنامه های PSG است، یکی از مهمترین دلایل او است.

 

دلیل دیگر می تواند توافق و هماهنگی با لئوناردو، مدیر ورزشی PSG باشد. گفته می شود که روابط بین نیمار و لئوناردو  بسیار پیشرفت کرده است.

 

نیمار در ابتدا اولین پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی PSG را رد کرده بود، اما الان به نظر می رسد که او در PSG بسیار خوشحال تر از قبل است و کاملا در این تیم جا افتاده است. گفته می شود که به زودی و در یکی از همین روزها امضای نیمار پای قرارداد جدید با PSG ثبت خواهد شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.