کد خبر: 1731245/41 زمان: 15:25   1399/10/24 بازدید: 16,086

شاگردان قلعه‌نویی با اتوبوس در راه اراک (عکس)

اعضای تیم فوتبال گل گهر سفر زمینی خود را برای مصاف برابر آلومینیوم اراک آغاز کردند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از برگزاری دیدار هفته نهم گل‌گهر سیرجان مقابل استقلال تهران در سیرجان که با شکست شاگردان قلعه‌نویی همراه شد، آن‌ها به استراحت رفتند تا تعطیلاتی 16 روزه را سپری کنند؛ در در واقع در این بین، هفته دهم که باید طبق برنامه پرسپولیس مقابل آبی‌پوشان سیرجانی برگزار می شد، از سوی سازمان لیگ لغو شد تا شاگردان ژنرال خود را برای جدال هفته یازدهم مقابل آلومینیوم اراک که 26 دی‌ماه در اراک برگزار می‌شود، آماده کنند.


حالا پس از سپری شدن بیش از دو هفته تیم فوتبال گل گهر دوباره در آستانه بازگشت به رقابت های لیگ برتر قرار دارد و دقایقی پیش اعضای این تیم با دو دستگاه اتوبوس عازم اراک شدند تا با شرایط خوبی آماده مصاف برابر آلومینیوم اراک شوند که امتیازات کامل آن می تواند تاثیر بسزایی در بهبود جایگاه گل گهری ها در جدول رده بندی داشته باشد.

 

 

 


گل‌گهر سیرجان برای این بازی مصدومی ندارد و بر اساس زمانبندی تعیین شده از ساعت 15 روز جمعه 26 دی ماه مسابقه خودش را مقابل شاگردان رسول خطیبی آغاز می‌کند.


گفتنی است گل گهر سیرجان اکنون با 9 بازی و  14 امتیاز در رتبه هشتم جدول قرار دارد و آلومینیوم از 10 بازی با 11 امتیاز در رتبه دوازدهم قرار دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.