کد خبر: 1731261/29 زمان: 17:04   1399/10/24 بازدید: 18,662

خوان لاپورتا:

درد مسی پول نیست؛ لیگ قهرمانان است

شانس اصلی رسیدن به ریاست باشگاه بارسلونا معتقد است مشکل لیونل مسی در باشگاه کاتالان پول نیست.

به گزارش "ورزش سه"، لئو مسی که تابستان به دلیل اختلاف با مدیریت وقت باشگاه بارسلونا قصد جدایی داشت و همه تلاشش را نیز برای این مهم انجام داد، در نهایت مجبور به ماندن شد ولی در پایان فصل دیگر کسی نمی تواند او را وادار به ماندن کند.

قرارداد مسی ژوئن 2021 تمام می شود و او هنوز تصمیمی در مورد آینده اش نگرفته است. مسی دو هفته پیش گفت که تا پایان فصل صبر خواهد کرد و پس از مشخص شدن رئیس جدید باشگاه و صحبت با او تصمیم می گیرد که برود یا قراردادش را تمدید کند.

 

 

 

 

خوان لاپورتا که در میان نامزدهای ریاست بارسلونا شانس اصلی را دارد، در مورد متقاعد کردن لیونل مسی به تمدید خوشبین است. او هفت سال رئیس بارسلونا بود و با مسی همواره ارتباط خوبی داشته است.

لاپورتا در مورد مسی گفت:« خوش شانسم که مسی را می شناسم و احترام متقابلی بین مان وجود دارد. او همیشه گفته است که من به قولم عمل می کنم. باید به مسی یک پروژه درست و منطقی پیشنهاد داد. درد مسی پول نیست بلکه او می خواهد بار دیگر قهرمانی چمپونزلیگ را تجربه کند. تنها کاری که نباید با مسی انجام داد، فریب دادن او با وعده های پوچ است. یعنی همان کاری که در چند سال اخیر مدیریت قبلی با او انجام داد.»

 

 

 

 

لاپورتا ادامه داد:« اگر مسی بماند، این داستان عاشقانه ادامه خواهد یافت. می دانم او دوست دارد در بارسا بماند و نگران پیشنهاد باشگاه های دیگر نیستم. او خودش هم می داند که باشگاه در دوران ضرر مالی است و نمی توانیم خیلی هزینه کنیم یا رقم دستمزدها را بالا ببریم. شرایط بارسا مثل 17 سال پیش است که من رئیس شدم. متاسفانه بازهم به خانه اول برگشته ایم ولی این قدرت را می بینم که شرایط باشگاه را تغییر دهم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.