کد خبر: 1731283/1 زمان: 18:33   1399/10/24 بازدید: 2,161

ایران خواستار تقویم سال 2021 کشتی‌های سنتی شد

فدراسیون کشتی از کمیته کشتی‌های سنتی اتحادیه جهانی، خواستار تقویم سال 2021 این رشته و برنامه‌های آلیش بانوان در سال جدید میلادی شد.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم بعد از آنکه کرونا سراسر جهان را فرا گرفت، اتحادیه جهانی کشتی در چند زمان مختلف، برگزاری مسابقات بین‌المللی و رسمی در همه رشته‌های زیرمجموعه‌اش و در رده‌های مختلف را در سال 2020 لغو کرد. این درحالی بود که اتحادیه جهانی اصرار زیادی به برگزاری مسابقه جهانی در رده سنی بزرگسالان داشت و در همین زمینه نیز تلاش زیادی کرد اما در نهایت نتوانست رقابت‌های جهانی این رده را برگزار کند و به جایش طی روزهای 22 تا 28 آذر ماه جام جهانی آزاد و فرنگی را در صربستان به انجام رساند تا تقویم سال 2020 کشتی جهان، درشرایطی که شروعش با کرونا بود، با حداقل مسابقه رسمی و بین المللی بسته شود.

 

اتحادیه جهانی در هفته های گذشته برنامه مسابقات سال 2021 را در رده سنی بزرگسالان اعلام کرد که طی آن علاوه بر برگزاری دو مسابقه گزینشی آسیایی و جهانی، رقابت های المپیک و مسابقات جهانی نروژ برگزار می شود.

 

فدراسیون کشتی از اتحادیه جهانی خواسته که تقویم سال 2021 کشتی های سنتی را اعلام کند تا طبق آن برنامه های پیش روی کشتی آلیش بانوان نیز مشخص شود.

 

 
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.