کد خبر: 1731381/52 زمان: 12:36   1399/10/25 بازدید: 12,450

واکنش جالب داور معروف به اظهارات جنجالی کلوپ

مارک کلاتنبرگ، داور معروف انگلیسی که تا چند سال پیش در لیگ برتر نیز قضاوت می‌کرد به صحبت‌های یورگن کلوپ علیه منچستریونایتد واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش بعد از شکست لیورپول در خانه ساوتهمپتون بود که یورگن کلوپ از قضاوت در آن مسابقه بسیار عصبانی به نظر می رسید و در واقع معتقد بود که داور باید به خاطر خطای بازیکن حریف روی سادیو مانه برای آنها یک پنالتی اعلام می کرده است.

 

عصبانیت سرمربی آلمانی بعد از دیدار برابر ساوتهمپتون باعث شد که او به منچستر یونایتد نیز طعنه بزنند و پنالتی های اعلام شده برای این تیم طی هفته های گذشته را زیر سوال ببرد. او در این باره گفته بود: " فکر می کنم پنالتی کاملاً مشخصی روی سادیو مانه رخ داد. بلافاصله بعد از این اتفاق به سمت داور چهارم مسابقه رفتم و از او پرسیدم که آیا صحنه را مورد بررسی قرار داده یا خیر که گفت این کار را انجام داده و پنالتی نبوده است.

 

 

 

 

آندره ماینر امشب اصلا کار درستی با سادیو مانه انجام نداد. من فکر می کنم که منچستریونایتد در عرض دو سال از پنج سال حضور من در این جا بیشتر به پنالتی رسیده است. مقصر این اتفاق من هستم؟ نمی‌دانم با این حال این یک بهانه گیری نیست."

 

در همین ارتباط اکنون مارک کلاتنبرگ، داور معروف انگلیسی که تا همین چند سال پیش در لیگ برتر نیز قضاوت می‌کرد به صحبت های کلوپ واکنش نشان داده و می گوید: " اگر کلوپ اعتقاد دارد که بازیکنان منچستر یونایتد به دنبال پنالتی گرفتن هستند، باید بگویم این حرفی ریاکارانه به نظر می‌رسد چرا که بازیکنانی مثل محمد صلاح و سادیو‌ مانه به همان اندازه توانایی استفاده از این تاکتیک را دارا هستند.

 

 

 

 

شاید در زمان فرگوسن از چنین ترفندهایی برای تاثیر گذاشتن روی داوران استفاده می‌شد اما بعد از او دیگر کمتر شاهد چنین اتفاقاتی هستیم. من تنها داوری به شمار می‌آید که در سال 2014 سه پنالتی در اولدترافورد به سود حریف منچستریونایتد یعنی لیورپول اعلام کردم. در آن مقطع دیوید مویس سرمربی منچستریونایتد بود و نمی دانم اگر الکس فرگوسن جایش بود چه اتفاقی رخ می داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.