کد خبر: 1731430/29 زمان: 17:42   1399/10/25 بازدید: 25,752

رسمی؛ لوکا یوویچ به آینتراخت بازگشت (عکس)

لوکا یوویچ مهاجم صرب رئال مادرید با قراردادی قرضی به باشگاه سابقش بازگشت.

به گزارش "ورزش سه"، لوکا یوویچ تابستان 2019 بود که از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست. این انتقال 60 میلیون یروو برای کهکشانی ها هزینه داشت اما پس از گذشت یک سال و نیم، یوویچ تنها دو گل برای رئال زد.

یوویچ درخواست مستقیم زین الدین زیدان از سران رئال بود ولی سرمربی فرانسوی اعتمادش را به این بازیکن از دست داده است. او فصل جاری درگیر مصدومیت ها بود و یک مقطع سه هفته ای را نیز به دلیل ابتلا به کرونا از دست داد. یوویچ نتوانست برای رئال در این فصل گلزنی کند ضمن اینکه فرصت برای حضور در میدان هم به آن صورت پیدا نکرد.

یوویچ در مجموع تنها 33 بازی برای رئال انجام داد و  فصل جاری در 5 بازی 208 دقیقه در میدان بود و موفق به گلزنی نشد(4 بازی در لالیگا و یک بازی در لیگ قهرمانان).

 

 

 

 

او صبح امروز وارد فرانکفورت شد و پس از تست های پزشکی با قراردادی شش ماهه به آینتراخت پیوست. در قرارداد او بند خرید دائمی وجود ندارد و باشگاه آلمانی 20 درصد از دستمزد 10 میلیون یورویی او را پرداخت خواهد کرد. یوویچ فصل 19-2018 توانسته بود 27 گل برای آینتراخت بزند و باید دید می تواند در این باشگاه به فرم خوب گذشته خود بازگردد یا خیر.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.