کد خبر: 1731461/13 زمان: 19:59   1399/10/25 بازدید: 1,996

قهرمانی رعد پدافند قم در لیگ برتر بدمینتون

تیم بدمینتون رعد پدافند قم با پیروزی مقابل صنایع اردکان یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر، قهرمان لیگ برتر بدمینتون کشور شد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم بدمینتون رعد پدافند قم امشب در هفته نهم لیگ برتر بدمینتون در اردکان به مصاف تیم صنایع این شهر رفت و توانست با نتیجه ۵ بر صفر به برتری دست پیدا کند.

 

در حالی این مسابقه با پیروزی رعد پدافند قم به پایان رسید که رعد یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر بدمینتون کشور موفق شد با قاطعیت حکم قهرمانی لیگ را به دست آورد.

 

 در مسابقه یک نفره اول فرزین خانجانی موفق شد مهدی انصاری از صنایع اردکان را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد. همچنین مسابقه یک نفره دوم با نتیجه ۲ بر یک به سود نیما رستم پور از رعد پدافند به پایان رسید و علی فقیه رنک پنج  بدمینتون کشور این مسابقه را واگذار کرد.

 

در مسابقه دو نفره اول هم فرزین خانجانی و مسعود پیروزی از رعد پدافند به مصاف امیر جباری و مهدی انصاری از صنایع اردکان رفتند و توانستند این مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارند.

 

مسابقه دونفره دوم بین امیر قاسمی و محمد پایروند و سالار بیات و قیصری نیز با پیروزی قمی ها به پایان رسید.

 

نتیجه مسابقه یک نفره سوم هم بین محمد پایروند و امیر جباری با پیروزی رعد پدافند قم به پایان رسید.

 

تیم بدمینتون رعد پدافند قم سال گذشته با کسب جایگاه دوم لیگ یک بدمینتون کشور به لیگ برتر صعود کرد و امسال در حالی توانست قهرمان لیگ برتر بدمینتون کشور شود که کمترین حمایت مالی از این تیم صورت گرفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.