کد خبر: 1731890/47 زمان: 10:55   1399/10/28 بازدید: 12,140

استقلال، اولین محک جدی شجاعی در شغل مربیگری

تیم مسعود شجاعی فردا دیدار حساس و سرنوشت سازی را برابر استقلال خواهد داشت. 

به گزارش ورزش سه، مسعود شجاعی در متزلزل ترین صندلی مربیگری لیگ به استقبال دیدار سرنوشت ساز با استقلال می‌رود. قبول مربیگری تراکتور از سوی او، شجاعی را به بیست و یکمین مسئول فنی تراکتور در دهه ۱۳۹۰ تبدیل کرده اما او به هیچ عنوان نمی‌خواهد که به این سادگی ها قافیه را واگذار کند.

 

از خطیبی و قلعه نویی تا گل‌محمدی، تقوی، الهامی و منصوریان که سرمربیان ایرانی این تیم در چند سال اخیر بودند تا اولیویرا، ساغلام، توشاک، لیکنز و دنیزلی که از خارج از ایران آمدند تا سکان هدایت پرشورهارا برعهده بگیرند؛ هیچ کدام نتوانستند قرمزهای تبریز را به مقام قهرمانی لیگ برسانند اما هر یک در دوره کاری کوتاه یا بلند خود، دریافتند که پیروزی مقابل استقلال و پرسپولیس چه اهمیت زیادی برای تی تی ها دارد و چه بسا ناکامی در کسب قهرمانی لیگ را هم توجیه کند.

 

 

کاپیتان سابق و با تجربه تیم ملی چالش جالبی را مقابل محمود فکری خواهد داشت. چالشی که میتواند با برد همراه باشد و تراکتور را 19 امتیازی کرده و جایگاهش در بین مدیران تراکتور را هم تقویت کند؛ هرچند که همین حالا اگر شجاعی موافقتش را اعلام کند، زنوزی بی قید و شرط او را به عنوان سرمربی تیم قرار می‌دهد.

 

شجاعی اگر در دو بازی حساس برابر پرسپولیس و استقلال شش امتیاز کسب کند، تی تی ها امکان قهرمانی در نیم فصل را هم خواهند داشت و به عنوان مدعی اول قهرمانی لیگ برتر، پای به ادامه مسابقات می‌گذارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.