کد خبر: 1732031/1 زمان: 08:35   1399/10/29 بازدید: 1,865

مسابقات برگزار شود شانس کسب سهمیه داریم

باقری: برگزاری لیگ روی رکوردها تاثیر دارد

ملی‌پوش تفنگ ایران گفت: اگر مسابقات کسب سهمیه المپیک برگزار شود ما شانس حضور در توکیو را خواهیم داشت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، حسین باقری در خصوص وضعیت تمریناتش برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: از نظر رکوردی اوضاع خوبی دارم. در مسابقات آزاد و همینطور لیگ شرکت کردم که در مسابقات آزاد دوم شدم و در دو هفته لیگ عنوان قهرمانی را کسب کردم.

وی افزود: زمانی که به خاطر کرونا در اردوهای ملی وقفه افتاد من بدنسازی کار کردم و تمرینات تیراندازی کمتری داشتم اما با توجه به تمرینات بدنسازی نتیجه خوبی گرفتم. چیزی که ما در حال حاضر نیاز داریم مسابقه است که در داخل کشور راه افتاده و ما در آن شرکت کرده‌ایم اما موضوعی که باقی می‌ماند مسابقات خارج از کشور است که معلوم نیست برگزار شود یا خیر.ملی‌پوش تفنگ ایران درباره تاثیر برگزاری مسابقات لیگ و آزاد در رکورد تیراندازان عنوان کرد: اینکه مسابقات برگزار شد بسیار خوب است و همین تاثیر خود را در رکوردها خواهد گذاشت.

باقری درباره اینکه مشکل فشنگ سالهاست برای تیراندازان مطرح شده آیا در این شرایط این موضوع ورزشکاران را آزار نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: من خفیف کار نمی‌کنم اما شنیده‌ام فدراسیون مقداری فشنگ تهیه کرده و اوضاع کمی بهتر شده است اما اگر این فشنگ‌ها تمام شود باز هم مشکلات باقی می‌ماند.

 

ملی‌پوش تفنگ ایران در باره اینکه چقدر به کسب سهمیه و حضور در بازی‌های توکیو امیدوار است، تصریح کرد: یک شانس دیگر برای کسب سهمیه داریم و آن مسابقات هند است اما هنوز مشخص نیست آیا این مسابقات برگزار می شود یا خیر و آیا ما می‌توانیم در این رقابت حضور داشته باشیم؟ باید ببینیم شرایط چطور پیش می‌رود. اگر به مسابقات هند اعزام شویم برای کسب سهمیه هم شانس خواهیم داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.