کد خبر: 1732053/50 زمان: 09:54   1399/10/29 بازدید: 10,493

سونات ویالیبره: وقت اضافه، اخراج مسی و ترومپت قهرمانی!

آسی‌یر ویالیبره، مهاجم اتلتیک بیلبائو، در فینال سوپر کاپ اسپانیا بازیگر اصلی پیروزی تیم‌اش برابر بارسا بود و در پایان قهرمانی را با نواختن ترومپت جشن گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، اگر پیش از باز کسی به ویالیبره می گفت که قرار است در فینال سوپرکاپ اینطور بدرخشد، بی شک مهاجم اتلتیک بیلباائو باور نمی کرد!

ویالیبره در دقیقه 83 در حالی به زمین آمد که تیم‌اش دقایقی با شکست فاصله داشت، اما در پایان بازی این مهاجم اتلتیک بیلبائو بود که با نواختن ترومپت، پیروزی در سوپرکاپ را به همراه هم تیمی هاییش جشن گرفته بود.

 

 

نخست در دقیقه 91 بازی ویالیبره با ضربه ای دقیق در دهانه دروازه گل تساوی را برای اتلتیک بیلبائو به ثمر رساند تا 90 دقیقه با تساوی 2-2 به پایان برسد.

بیلبائو در آغاز وقت های تلف شده‌ای که به لطف گل ویالیبره به دست آورده بود، توانست در دقیقه 93 گل سوم خود را نیز به ثمر برساند و 3-2 از بارسا جلو بیافتد. برتری که تا سوت پایان بازی حفظ شد.

کار ویالیبره اما هنوز تمام نشده بود! در وقت‌های تلف شده و در دقیقه 120 مسی پس از یک نبرد تک به تک با ویالیبره، کنترل خود را از دست داد و او را از پشت با ضربه مشت مضروب و سرنگون کرد و سپس با کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد!

 

 

این اولین کارت قرمز کاپیتان بارسلونا پس از بیش از 750 بازی برای بارسا بود.

در نهایت و پس از سوت پایان بازی ویالیبره که به همراه دنی، وسگا، بالنزیاگا، دی مارکوس و لکو یک گروه موسیقی نیز دارد، با نواختن ترومپت در وسط زمین، قهرمانی در سوپرکاپ را جشن گرفت تا شبی فراموش نشدنی را برای خودش، هم‌تیمی هایش و همچنین هواداران اتلتیک بیلبائو رقم زده باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.