کد خبر: 1732084/50 زمان: 12:00   1399/10/29 بازدید: 15,845

بنر جنجالی لاپورتا از مقابل برنابئو پایین کشیده شد

خوان لاپورتا بالاخره پوستر تبلیغاتی عظیم و جنجالی‌اش در شهر مادرید را پایین کشید.

به گزارش "ورزش سه"، خوان لاپورتا، کاندیدای ریاست بارسلونا، پوستر عظیم تبلیغاتی خود را که در نزدیکی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بر ساختمانی بلند آویخته شده بود، بالاخره پایین آورد.

ماه پیش لاپورتا در مسیر بازگشت دوباره اش به بارسا، دست به اقدامی جنجال برانگیز زد و کمپین تبلیغاتی او عکس عظیمی از لاپورتا را بر ساختمانی در صد متری سانتیاگو برنابئو، ورزشگاه خانگی رئال مادرید، آویخت.

این پوستر بخشی از تبلیغات او در سراسر اسپانیا برای انتخابات ریاست بارسلونا بود.

 

 

لاپورتا در آن زمان از صحبت راجع به این اقدام تحریک کننده و جنجالی خودداری کرد و تنها گفت: "اگر فلورنتینو پرز، مدیر باشگاه رئال، بنر تبلیغاتی خود را نزدیک نوکمپ برپا می کرد، نمی دانم من چطور برخورد می کردم."

حالا اما دیگر خبری از این پوستر در اطراف خانه رئال مادرید نیست.

 

 

از زمان آویختن این پوستر تا امروز، لاپورتا توانسته خود را به عنوان کاندیدای اصلی و شانس اول برنده شدن در انتخابات بارسلونا اثبات کند.

لاپورتا با جمع آوری 10272 رای توانست خود را به عنوان یکی از چهار کاندیدای نهایی انتخابات، که تا اسفند به تعویق افتاده است، معرفی کند. تعداد آرا لاپورتا از مجموع آرا سه کاندیدای دیگر روی هم، بیشتر بود.

لاپورتا در پاسخ به سوالی که مجددا راجع به این بنر از او پرسیده شد، گفت: "در انتخابات با تجربه و اعتبار  می‌شود برنده شد. ما وجهه خودمان را خراب کردیم. قصدمان اعلام احترام و دوستی و همدردی بود.

مدیر کمپین تبلیغاتی من این ایده را داد. شعاری که به من پیشنهاد دادند این بود : "یک تیم بزرگ لایق یک رقیب بزرگ است" من در نهایت آن جمله ای که روی بنر نوشته شد را ترجیح دادم."

 

روی بنر لاپورتا در صد متری ورزشگاه خانگی مادریدف نوشته شده بود: "می خواهم دوباره ببینمت".

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.