کد خبر: 1732157/41 زمان: 16:28   1399/10/29 بازدید: 2,771

چوکا ٣ فجر سپاسی ٢؛

لیگ‌یک/ پیروزی نفس‌گیر سبزپوشان تالشی در دقیقه ٩٠

شاگردان علی لطیفی موفق شدند در یک بازی جذاب و هیجان انگیز با نتیجه سه بر دو میهمان خود فجرسپاسی شیراز را با شکست بدرقه کند.

به گزارش "ورزش سه"، این مسابقه از همان دقیقه ابتدایی با یک موقعیت گلزنی بسیار خوب برای تیم فوتبال چوکا همراه بود ولی ضربه سامان نورمحمدی کاپیتان تیم در عین ناباوری با اختلاف از بالای دروازه تقریبا خالی راهی اوت شد. نیمه اول این مسابقه درنهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.  


با شروع نیمه دوم تیم چوکا روی یک ضربه ایستگاهی توسط کاپیتان خود نورمحمدی در دقیقه ۵۴ به گل رسید ولی این گل در ادامه با دبل حمید نعمتی به شکست برای تیم میزبان تبدیل شد.

 

 


در ادامه چوکایی ها که در رتبه های پایینی جدول رده بندی با شش امتیاز قرار داشتند، برای جبران نتیجه تلاش کردند و در یک رفت و برگشت روی شوت سرکش کنعان طاهرزاده که به تیرک افقی دروازه زده شد، گل تساوی را ثبت کردند.


پس از این گل بلافاصله چوکا در دقیقه ٨٧ روی یک ارسال صاحب پنالتی شد ولی ضربه سامان نورمحمدی را دروازه بان فجرسپاسی مهار کرد و توپ راهی اوت شد. روی همین اوت اما سبزپوشان تالشی موفق شدند با یک ضربه آکروباتیک زیبا توسط یوسف علیپور در دقیقه ٩٠ به گل برتری دست پیدا کنند.

 


چند دقیقه پایانی بازی با تلاش فجرسپاسی برای گلزنی همراه شد ولی درنهایت چوکا موفق به حفظ نتیجه و دومین پیروزی فصل شد تا هشت امتیازی شود و به رتبه پانزدهم صعود کند. در سوی دیگر فجرسپاسی که فرصت صدرنشینی را داشت با این شکست ١۶ امتیازی و در رتبه پنجم باقی ماند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.