کد خبر: 1732355/50 زمان: 13:30   1399/10/30 بازدید: 8,317

بازاریابی واتس‌اپی با شماره ناشانس برای دیگو کاستا!

آندره ویلاس بواس، سرمربی مارسی، اعلام کرد که در پیامی ناشناس در واتس‌اَپ، خرید دیگو کاستا به او پیشنهاد شده، اما او فکر کرده که این یک شوخی است.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی مارسی می گوید که خرید دیگو کاستا در پیامی واتس‌اپی با شماره ای ناشناس به او پیشنهاد شد اما گمان کرده که این یک شوخی است. هر چند که مارسی نیز توان تامین دستمزد سالیانه 16 میلیون یورویی کاستا را ندارد.

آندره ویلاس بواس مارسی را از لیست تیم های خواهان به خدمت گرفتن ستاره اسپانیایی خارج کرده است چرا که این تیم از پس دستمزد نجومی کاستا بر نمی آید.

کاستای 32 ساله اکنون و پس از اینکه اتلتیکو مادرید شش ماه زودتر او را از قرارداد هفتگی 305هزار یورویی آزاد کرد، بازیکن آزاد و در جستجوی باشگاهی جدید است.

 

 

پیش از این از تیم های ولوز و مارسی به عنوان دو باشگاه خواهان به خدمت گرفتن کاستا نام برده می شد اما سرمربی مارسی، شانس پیوستن کاستا به این تیم را رد کرد.

 

سرمربی مارسی گفت: " اول از همه اینکه دیگو کاستا سالی 6 میلیون یورو دستمزد می گیرد. این اولین چیزی است که باید به آن توجه کنیم. من در واتس‌اپ از شماره ای ناشناس پیامی گرفتم که می گفت دیگو کاستا دوست دارد به مارسی بیاید. من فکر کردم که این یک شوخی است. او یکی از بهترین مهاجمان جهان است، اما ما به دنبال چیز دیگری هستیم. ما از پس پرداخت دستمزد او برنمی آییم."

 

کاستا پس از به ثمر رساندن 59 گل در 120 بازی برای چلسی در طول سه فصل، در سال 2017 به اتلتیکو مادرید بازگشت. اما دوره دوم او در این تیم با 19 گل در 81 بازی به اندازه اولین سال‌های او در اتلتیکو پرگل نبود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.