کد خبر: 1732416/4 زمان: 19:01   1399/10/30 بازدید: 62,555

دردسر بزرگ برای یحیی گل‌محمدی

سیدجلال سه بازی بعدی پرسپولیس را از دست داد

کاپیتان پرسپولیس به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم طی سه بازی بعدی نخواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی که در اواخر دیدار روز گذشته سرخپوشان برابر فولاد خوزستان به دلیل مصدومیت از زمین خارج شده بود، طبق نظر کادرپزشکی با مصدومیت همسترینگ مواجه شده است.

 

کاپیتان باتجربه و رهبر خط دفاعی سرخ‌ها با دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ و عضله پشت پا اکنون باید مراحل درمانی و فیزیوتراپی را طی دوره دو تا سه هفته طبق نظر کادرپزشکی را دنبال کند و به همین منظور قادر به همراهی این تیم نخواهد بود.

 

این اتفاق در شرایطی رخ داده که پرسپولیس بزرگترین ضعف و خلا را در این فصل در پست مدافع میانی تجربه می‌کند. جدایی شجاع خلیل زاده و محمد نادری باعث شده تا دست یحیی گل محمدی کاملا در این پست خالی باشد و البته شوک بزرگتر نیز مصدومیت همزمان حسین کنعانی زادگان دیگر مدافع میانی این تیم است تا سرمربی سرخ‌ها برای بازی بعدی تیمش مقابل آلومینیوم هر دو مدافع میانی تخصصی تیمش را از دست بدهد و در نیمکت نیز بازیکنی برای جایگزینی در این پست نداشته باشد.

 

 

 

 

 

مصدومیت کنعانی زادگان و سیدجلال حسینی در دقایق پایانی بازی برابر فولاد خوزستان باعث شده تا یحیی احسان حسینی و آرمان رمضانی را در دقایق کوتاه باقیمانده در این پست به کار گیرد. با این حال بعید به نظر می‌رسد با توجه به تجربه پایین و همچنین غیرتخصصی بودن حضور این دو بازیکن در پست حساس دفاع میانی، او برابر آلومینیوم اراک نیز این ریسک را تجربه کند.

 

احتمالا از بین میلاد سرلک و محمد انصاری و شاید هر دو بازیکن، یحیی به دنبال این باشد که خلا موجود با غیبت دو مدافع میانی تاثیرگذار تیمش را پوشش دهد و باید دید طی تمرینات باقی مانده تا این بازی، کادرفنی در نهایت چه تصمیمی اتخاذ خواهند کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.