کد خبر: 1732614/42 زمان: 18:48   1399/11/01 بازدید: 26,182

هرنان کرسپو:

من به لائوتارو گفتم به بارسلونا نرو

هرنان کرسپو، مهاجم سابق و آرژانتینی، میلان و اینتر را دو دعی فتح اسکودتو می داند.

به گزارش "ورزش سه"، هرنان کرسپو سابقه درخشش در هر دو تیم بزرگ شهر میلان را داشته و حالا از انتقال قدرت از تورین به این شهر خوشحال است. هرنان کرسپو همچنین مدعی شد به لائوتارو مارتینز گفته به پیشنهاد بارسلونا پاسخ منفی دهد و حس می کند راهنمایی درستی به مهاجم اینتر کرده است.

 

هرنان کرسپو گفت: "من خوشحالم پس از سالها سلطه یوونتوس، تیم های شهر میلان در شرایط خوبی قرار دارد. در نهایت کسب عنوان قهرمانی سری آ یک هدف و برنامه مشخص برای اینتر و میلان است.

 

 

اینتر نمایش درخشانی برابر یوونتوس داشت، آنها فقط پیروز نشدند، بلکه بر جریان بازی تسلط هم داشتند و البته این اینتر هنوز هم جای پیشرفت دارد. اینتر برای قهرمانی ساختار بهتری نسبت به میلان دارد، اما روسونری نیز از مرزهای خود فراتر رفته است و ما نمی دانیم چه سرنوشتی در انتظار این تیم است. در دربی، دوست دارم یک نیمه با لباس اینتر و یک نیمه با پیراهن میلان بازی کنم.

 

اینتر تیم واحدی شده، بازیکنانی بزرگ با قدرت بدنی و فنی بالایی در اختیار دارد. به عملکرد اشرف حکیمی نگاه کنید، برای جلوگیری از او به یک تیرانداز احتیاج دارید. روملو لوکاکو نیز دست قدرت طبیعت است.

 

آبنده لائوتارو مارتینز؟ من به او پیشنهاد کردم به بارسلونا نرود و درست هم می گفتم حق داشتم. لائوتارو یک قهرمان و یک تمام کننده بیرحم است که همیشه در محوطه به خوبی حرکت می کند. مهاجمان زیادی در دنیای فوتبال مانند لائوتارو وجود ندارند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.