کد خبر: 1732627/42 زمان: 19:31   1399/11/01 بازدید: 25,944

رئال مادرید- رونالدو؛ این جدایی به سود که بود؟

جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید سرانجام خوبی برای هیچکدام نداشت.

به گزارش "ورزش سه"، نشریه مارکا در گزارشی به بررسی حال و روز این سالهای رونالدو و رئال مادرید پرداخته است. حالا و بعد از گذشت دو سال و نیم به نظر می رسد هر دو طرف این معامله بازنده بوده اند. کریستیانو رونالدو بعد از ترک رئال مادرید دیگر موفق به فتح لیگ قهرمانان نشد و حتی به نیمه نهایی این مسابقات نیز نرسید. این اتفاق برای رئال مادرید نیز تکرار شد و این تیم در هر دو فصل گذشته در مرحله یک هشتم با این تورنمنت وداع کرده است.

 

 

هنگام حضور رونالدو در رئال مادرید، این تیم به طور میانگین در هر مسابقه 1.2 گل بیشتر از این دو سال و نیم به ثمر می رساند. رونالدو امیدوار بود با فتح لیگ قهرمانان در یوونتوس به رکورد شش قهرمانی خنتو، اسطوره رئال مادرید برسد، اما این اتقاق هنوز رخ نداده است. اگرچه از زمان این جدایی رئال یک و رونالدو دو بار فاتح لیگ داخلی شده اند، اما بی تردید این کارنامه هیچیک از طرفین را راضی نکرده است.

 

علیرغم افزایش دستمزد رونالدو در تورین، این بازیکن بعد از جدایی از رئال مادرید دیگر موفق به فتح جایزه توپ طلا نشده و در این مدت یکی از لیونل مسی عقب افتاده است. حالا به نظر می رسد می توان با قطعیت گفت پایان این مشارکت به ضرر هر دو طرف بود، زیرا نه رونالدو در یوونتوس به موفقیت های گذشته دست یافت و نه رئال مادرید تبدیل به آن تیم سابق شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.