کد خبر: 1732653/52 زمان: 21:37   1399/11/01 بازدید: 27,498

هافبک مغضوب زیدان و ابراز هم دردی با مارتین اودگارد

دنی سبایوس معتقد است که ستاره نروژی رئال مادرید یعنی مارتین اودگارد مثل او به بازی کردن بیشتر احتیاج دارد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از نمایش های درخشانی که مارتین اودگارد فصل گذشته در ترکیب رئال سوسیداد ارائه داد، باشگاه رئال مادرید و مشخصا زین الدین زیدان تصمیم گرفتند که ستاره نروژی را به سانتیاگو برنابئو بازگردانند تا در فصل جاری و با توجه به عدم فعالیت کهکشانی ها در نقل و انتقالات تابستانی برای آنها به میدان برود.

 

اما ستاره نوروزی هرگز نتوانسته عملکرد خوب فصل گذشته در سوسیداد را برای رئال مادرید نیز تکرار کند و طی هفته‌های اخیر دائماً با نیمکت نشینی دست و پنجه نرم کرده است. موضوعی که باعث شد طی یکی دو روز گذشته گفته شود که این بازیکن خواهان جدایی از لوس بلانکوس شده و ممکن است به شکل قرضی از جمع شاگردان زین الدین زیدان جدا شود.

 

 

 

 

دنی سبایوس، هافبک رئال مادرید که هم اکنون به صورت قرضی در آرسنال توپ می‌زند و خودش نیز پیش از این چنین شرایطی را تجربه کرده بود،  اکنون در مصاحبه ای به نوعی با اودگارد همدردی کرده و می‌گوید: " بازیکنان جوان باید مرتباً بازی کنند. باید می‌دانستم که در رئال مادرید فرصت کمتری خواهد داشت. من در مورد بازی کردن خیلی وسواس داشتم.

 

دقایق زیادی به من بازی نمی رسید اما متوجه شدم که باید کار کنم و شرایط را تغییر دهیم تا در یک باشگاه دیگر مهم باشم. من نمی توانم بگویم که در مادرید چه اتفاقی می‌افتد. همچنین می دانم که چه اتفاقی در انتظار مارتین خواهد بود اما بدیهی است که هر بازیکنی می‌خواهد در مادرید موفق شود و از فرصت هایش استفاده کند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.