کد خبر: 1733065/29 زمان: 14:18   1399/11/04 بازدید: 28,807

ادعای موندودپورتیوو

سه گزینه قطعی خرید تابستانی کومان برای بارسلونا

رونالد کومان در صورت باقی ماندن در پست سرمربیگری بارسا، از حالا سه گزینه خرید خود در تابستان 2021 را مشخص کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان تابستان امسال بود که جانشین کیکه ستین در بارسلونا شد. او روی جذب سه بازیکن اصرار داشت ولی در نهایت به دلیل محدودیت های مالی بارسا و سقف دستمزد مشخص شده از سوی لالیگا نتوانست هیچکدام را جدب کند. عدم تمایل عثمان دمبله به جدایی و پیوستن به منچستریونایتد نیز مزید بر علت شد تا خواسته های کومان برآورده نشود.

ممفیس دیپای برای پست حمله، اریک گارسیا برای دفاع و جینی واینالدوم برای خط میانی مدنظر کومان بودند و همچنان نیز هستند.

 

 

 

 

کومان توصیه کرده بود که گارسیا را حداقل در انتقالات ژانویه که هنوز پنجره اش بسته نشده، جذب کنند ولی کمیته موقت ریاست بارسا به دلیل مشکلات مالی حاضر به انجام این کار نشد. 

سرمربی هلندی در صورت ابقا در پست خود، هر سه را برای تابستان می خواهد. دیپای، گارسیا و واینالدم قراردادشان در پایان فصل تمام می شود و می توانند به عنوان بازیکن آزاد راهی بارسا شوند که در شرایط اقتصادی کنونی، کاملا باب میل بارسلوناست.

 

 

 

 

دیپای در لیگ فرانسه برای لیون 11 گل زده و یک گل در جدول گلزنان با کیلیان امباپه فاصله دارد. او اکتبر گذشته با بارسا بر سر جزئیات قرارداد به توافق رسید ولی اکنون پی اس جی و یوونتوس را هم خواهان خود می بیند.

واینالدم هم قصد تمدید با لیورپول را ندارد و بسیاری از منابع اطمینان دارند که مقصد بعدی او بارسا خواهد بود. اریک گارسیا هم که محصول آکادمی بارسلوناست، مشتاق بازگشت است و با اتمام فصل این خواسته را نهایی خواهد کرد.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.