کد خبر: 1733353/29 زمان: 17:25   1399/11/05 بازدید: 14,275

خراب شدن شب خوب رئال با مصدومیت آسنسیو

رئال مادرید در یکی از بهترین بازی های فصل هخود توانست شب گذشته آلاوس را 1-4 مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، رئال مادرید شب گذشته محکوم به پیروزی در زمین آلاوس بود. کهکشانی ها پس از تساوی برابر اوساسونا و سپس شکست از بیلبائو و آلکویانو در سوپرکاپ و کوپا دل ری، چاره ای جز پیروزی بر آلاوس نداشتند و در غیاب بسیاری از مهره های خود از جمله زین الدین زیدان، توانستند 1-4 پیروز شوند.

 

 

 

 

این یکی از بهترین بازی های فصل رئال بود اما در پایان بازی مشخص شد که مارکو آسنسیو مصدوم شده است. او در یک ربع پایانی از زمین بیرون آمد و سپس دوربین ها او را در حالی شکار کردند که یک کیسه یخ روی زانوی خود گذاشته بود.

آسنسیو که یک سال به دلیل مصدومیت رباط صلیبی به دور از میادین بود و تیر ماه گذشته توانست به ترکیب رئال برگردد، در پایان بازی لنگ لنگان ورزشگاه را ترک کرد و باید دید در نهایت تیم پزشکی رئال وضعیت او را چگونه اعلام خواهد کرد. از بخت خوب، رئال به دلیل حذف از کوپا دل ری حالا یک هفته تا بازی بعدی فرصت دارد و بازیکنان تا سه شنبه به مرخصی خواهند رفت.

اگر مصدومیت آسنسیو چندان جدی نباشد، شاید بتواند با یک هفته استراحت بهبود پیدا کرده و برابر لوانته به میدان هم برود. در هر صورت باید دید نتیجه بررسی های پزشکان باشگاه چه خواهد بود. در رئال اکنون دنی کارواخال، رودریگو، سرخیو راموس و فده والورده مصدوم هستند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.