کد خبر: 1733363/42 زمان: 17:32   1399/11/05 بازدید: 8,259

صعود چلسی با درخشش ستاره انگلیسی (عکس)

چلسی موفق شد با نتیجه 1-3 در جام حذفی تیم لوتون را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، در روزی که تیمو ورنر یک ضربه پنالتی از دست داد، چلسی با تکیه بر هت تریک تامی آبراهام لوتون را شکست داده و راهی دور بعدی جام حذفی شد.

 

چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 11 بود که روی پاس به بیرون تیمو ورنر، تامی آبراهام موفق شد با ضربه ای دقیق به گوشه سمت چپ دروازه لوتون گل اول تیمش را به ثمر برساند.

 

حملات چلسی ادامه یافت و این تیم دقایقی بعد باز هم به گل رسید. ارسال جیمز درون محوطه به تامی آبراهام رسید و او با ضربه ای دقیق گل دوم خودش و چلسی را وارد دروازه لوتون کرد.

 

در ادامه لوتون در صدد جبران برآمد و در دقیقه 29 یکی از گل های دریافتی را جبران کرد. روی ارسال زمینی بری، کلارک با ضربه ای دقیق و البته بهره گیری از اشتباه مسلم کپا آریزابالاگا دروازه چلسی را باز کرد. در اواخر نیمه اول و روی ارسال جیمز بود که تامی آبراهام در دهانه دروازه فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه او راهی به دروازه نیافت و چلسی با برتری 1-2 راهی رختکن شد.

 

در اوایل نیمه دوم کورنیک در موقعیتی تک به تک فرصت داشت گل تساوی لوتون را وارد دروازه چلسی کند، اما کپا آریزابالاگا با عکس العملی تماشایی دروازه را نجات داد. اما در دقیقه 74 تامی آبراهام در دهانه دروازه ارسال کالوم هودسون اودوس را تبدیل به گل سوم چلسی کرده و هت تریک خود را تکمیل کرد.

 

در دقیقه 86 تیمو ورنر از روی نقطه پنالتی می توانست گل چهارم را به ثمر برساند، اما ضربه او توسط اسلوگا مهار شد تا در نهایت چلسی با همان نتیجه 1-3 لوتون را شکست بدهد.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.