کد خبر: 1733376/42 زمان: 18:45   1399/11/05 بازدید: 17,973

تیره روزهای ستاره چلسی ادامه دارد (عکس)

روزهای تلخ و دشوار تیمو ورنر، ستاره جوان آلمانی در چلسی ادامه دارد.

به گزارش "ورزش سه"، چلسی برای فراموشی روزهای سخت اخیر خود نیاز به پیروزی در رقابت های جام حذفی برابر تیم ناشناخته لوتون شد و این مهم با هت تریک تامی آبراهام، مهاجم جوان و انگلیسی ابی های لندن حاصل شد.

 

اما چلسی در دقیقه 86 فرصت داشت به گل چهارم هم دست یابد، اما تیمو ورنر از فرصت گلزنی خود استفاده نکرد. خود این بازیکن موفق به گرفتن پنالتی شده بود، اما ضربه او با عکس العمل اسلوگا همراه شد تا ورنر باز هم در حسرت گلزنی بماند. تیمو ورنر برای اولین بار از اکتبر 2018 موفق به گل کردن ضربه پنالتی خود نشده است.

 

مهاجم آلمانی از آن مقطع به بعد هشت پنالتی متوالی را تبدیل به گل کرده بود، اما امروز ضربه او توسط سنگربان لوتون مهار شد. همچنین تیمو ورنر در 16 بازی اخیر خود برای چلسی فقط یک گل به ثمر رسانده که آن گل نیز در دیدار برابر تیم دسته دومی مورکمب وارد دروازه حریف شد. چلسی امیدوار بود با جذب تیمو ورنر و در اختیار داشتن بازیکنانی چون تامی آبراهام، حکیم زیاش، کای هاورتز و کریستن پولیسیچ تبدیل به قوی ترین خط حمله فوتبال انگلیس شود، اما این اتفاق هنوز رخ نداده و تیمو ورنر در لیگ برتر نیز تنها چهار بار تا پایان هفته نوزدهم موفق به گلزنی شده است.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.