کد خبر: 1733590/39 زمان: 18:20   1399/11/06 بازدید: 18,988

کمپ استقلال مجهز به هتل 3 ستاره می‌شود

ورزشگاه امام رضا(ع) به عنوان مرکز آکادمی باشگاه استقلال مجهز به هتل می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، مسئولان باشگاه استقلال عملیات تجهیز ورزشگاه امام رضا(ع) را به عنوان مرکز آکادمی باشگاه استارت زدند و بخش های زیادی را مرمت کرده اند. از این رو قرار است فعالیت های عمرانی دیگری نیز در این باره صورت بگیرد.


ناصر فریادشیران، مدیر آکادمی استقلال در این خصوص گفت: «روزی که من سمت مدیریت آکادمی را برعهده گرفتم، متاسفانه هیچ اثری از لوگو و رنگ آبی در این ورزشگاه نبود. با کمک چند خیر استقلالی، تلاش کردیم تا رنگ و بوی استقلال را به آنجا بدهیم. متاسفانه ورزشگاهی که گنجایش ۱۰ هزار تماشاگر را دارد، هیچ نشانی از استقلال نداشت ولی با تلاش‌های صورت گرفته، الان شرایط ورزشگاه خیلی بهتر شده و به نوعی رنگ آبی به خود گرفته است.»


وی ادامه داد:‌«ما در حال تجهیز خوابگاه بازیکنان شهرستانی هستیم و می‌خواهیم در ادامه یک هتل دو یا سه ستاره در آن مکان ایجاد کنیم تا تیم بزرگسالان هم برای اردوهایش در آنجا حاضر شود. در حال حاضر اقدامات اساسی جهت وضعیت سرمایشی و گرمایشی ورزشگاه امام رضا را انجام داده‌ایم و امکانات رفاهی را در این مکان تهیه کرده‌ایم. متاسفانه ورزشگاه امام رضا حتی یک ویدیو کنفرانس هم نداشت و این درحالی بود که برای آنالیز و پیشرفت، وجود این وسایل لازم بود و ما این موارد را هم تهیه کردیم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.