کد خبر: 1733628/52 زمان: 20:48   1399/11/06 بازدید: 24,611

پدری:

بارسا همان جایی است که می خواستم در آن باشم

پدری گونزالس، پدیده جوان بارسلونا می گوید خیلی زود با شرایط حضور در این تیم سازگار شده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از روی کار آمدن رونالد کومان، این سرمربی هلندی تمایل زیادی برای استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب بارسلونا نشان داده است. یکی از این ستاره های جوانی که اتفاقاً توانسته نمایش های قابل قبولی را از خود ارائه دهد و با بازیکنانی نظیر لیونل مسی و فرانک دی یونگ به خوبی هماهنگ شود، پدری گونزالس بوده است.

 

پدری اکنون در یک گفت و گو صحبت های جالبی را مطرح کرده است. پدیده جوان بارسا گفت: " از روز اول من به خوبی با همه چیز هماهنگ شدم چرا که در باشگاهی هستم که می‌خواستم آنجا باشم. وقتی شما در کنار بازیکنان خوبی حضور داشته باشید طبیعتاً یادگیری و انجام امور راحت تر خواهد بود.

 

من باید روی آن چیزی که دوست دارم تمرکز کنم. روز به روز پیشرفت کنم و از همه عواملی که باعث حواس‌پرتی ام می‌شود، پرهیز کنم."

 

 

 

 

گفتنی است عملکرد پدری 18 ساله به قدری در ترکیب بارسلونا خوب بوده که بسیاری معتقد هستند در صورت جدایی لیونل مسی در تابستان او می تواند تا حدودی وظیفه جانشینی فوق ستاره آرژانتینی در بارسلونا را برعهده بگیرد؛ موضوعی که اخیراً ریوالدو به آن واکنش نشان داده و گفته بود که نباید این فشار در این سن و سال به پدری وارد شود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.