کد خبر: 1733764/41 زمان: 15:23   1399/11/07 بازدید: 20,092

فاضلی جانشین قربانعلی‌پور در مشهد؛

حضور رسمی سرمربی سابق نساجی در شهرخودرو (عکس)

وحید فاضلی سرمربی سابق نساجی مازندران به صورت رسمی به کادر فنی شهرخودرو اضافه شد و کارش را آغاز کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از تساوی برابر ماشین سازی و ادامه روند ناکامی های تیم فوتبال نساجی مازندران بود که وحید فاضلی کنار رفت و مجید جلالی بار دیگر برای نجات قرمزپوشان نساجی به قائمشهر بازگشت. فاضلی اما خیلی زود مورد توجه تیم فوتبال شهرخودرو و مهدی رحمتی قرار گرفت و نماینده شهر مشهد که آنها هم شرایط ایده الی در جدول رده بندی ندارند، برای تقویت کادر فنی خود به سراغ وحید فاضلی رفتند.

 

دیدار اخیر شهرخودرو مقابل نساجی مازندران در مشهد برگزار شد و آنطور که مهدی رحمتی پس از پایان بازی و پیروزی تیمش توضیح داد، به احترام تیم نساجی مازندران و مالکان این باشگاه، فاضلی روی نیمکت تیم حضور نداشت. امروز اما در نهایت وحید فاضلی در تمرینات شهرخودرو حاضر شد و کارش را به صورت رسمی در تیم جدیدش به عنوان یکی از دستیاران اصلی مهدی رحمتی آغاز کرد.

 

 

پیش تر علی اصغر قربانعلی پور مربی تیم فوتبال شهرخودرو که در ابتدای فصل به عنوان دستیار مهدی رحمتی انتخاب شده بود، از این تیم جدا شده بود و حالا فاضلی قرار است پر کننده جای این مربی در شهرخودرو باشد و امروز تمرینات تیم را در زمین شماره 2 ورزشگاه امام  رضا زیر نظر  گرفت.

 

گفتنی است هم اکنون اشکان نامداری، محمد نوازی، علی سامره، رضا ناصحی و وحید فاضلی در کادر فنی به سرمربی شهرخودرو مهدی رحمتی کمک می‌کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.