کد خبر: 1733774/29 زمان: 15:20   1399/11/07 بازدید: 12,791

ادعای ال چیرینگیتو

رئالی ها برای فتح لیگ قهرمانان هم قسم شدند

فصل برای رئال خوب پیش نمی رود ولی بازیکنان این تیم همچنان خوشبین به فتح جام هستند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید فصل گذشته توانست سوپرکاپ اسپانیا و سپس لالیگا را فتح کند. مدافع عنوان قهرمانی، فصل جاری پس از 19 بازی با هفت امتیاز کمتر از اتلتیکو در رده دوم لالیگا قرار دارد و یک بازی هم بیشتر انجام داده است.

 

 

 

 

رئال اخیرا در سوپرکاپ و کوپا دل ری ناکام ماند و شانس قهرمانی را از دست داد. وضعیت پرنوسان رئال در لالیگا هم باعث شده کمتر کسی روی قهرمانی این تیم حساب کند. رئال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باید به مصاف آتالانتا برود که حریفی بسیار خطرناک است ولی طبق ادعای "خوانفه سانز"، خبرنگار نزدیک به رئال در برنامه ال چیرینگیتو، بازیکنان رئال اطمینان دارند که حریف ایتالیایی را حذف خواهند کرد.

 

رئال در دو فصل گذشته نتوانسته به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد ولی امسال امیدوار به شکستن این طلسم است. طبق ادعای خوانفه سانز، پس از شکست رئال در زمین آلکویانو و حذف از کوپا دل ری، ستاره های این تیم هم قسم شده اند تا با فتح لیگ قهرمانان، فصل را به پایان ببرند.

 

 

 

 

آنها گفته اند که با احترام تمام به آتالانتا، پس از 5  بازی دیگر می توانند برای چهاردهمین بار رئال را قهرمان اروپا کنند. رئالی ها به حذف آتالانتا ایمان دارند و معتقدند با کسب موفقیت در مراحل یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال، می توانند قهرمان اروپا شوند.

رئال پیش از این نیز سابقه داشته که در وضعیتی نامطلوب به عنوان قهرمانی اروپا دست پیدا کند؛ فصول 98-1997، 00-1999، 02-2001، 16-2015 و 18-2017 نمونه های خوبی برای اثبات این ادعا هستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.