کد خبر: 1733776/56 زمان: 16:11   1399/11/07 بازدید: 5,573

آنتونیو کونته دو جلسه محروم شد

درگیری لفظی آنتونیو کونته با مارسکا داور دیدار مقابل اودینزه کار دست سرمربی نراتزوری داد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه شنبه شب میلان صدرنشین با 3 گل مغلوب آتالانتا شد، اینتر بهترین فرصت را برای صدرنشینی و کسب عنوان قهرمانی نیم فصل او را از دست داد و آنها در خانه اودینزه با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شدند.


اما اعتراض های شدید آنتونیو کونته به فابیو مارسکا داور این دیدار، برای سرمربی اینتر گران تمام شد و کونته توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا، دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد. بنابراین کونته که باید 20 هزار یورو نیز بعنوان جریمه بپردازد، در دو بازی آینده اینتر با بنونتو و فیورنتینا روی نیمکت نخواهد بود ولی او مشکلی برای همراهی نراتزوری در دربی امشب مقابل میلان نخواهد داشت.


بازیکنان و کادرفنی اینتر نسبت به قضاوت مارسکا شدیدا معترض بودند و پس از اتمام بازی و در تونل ورزشگاه، کونته اعتراضات شدیدتر و حتی برخورد فیزیکی هم با مارسکا داشت که با دخالت بازیکنان و دیگر افراد حاضر، درگیری خاتمه پیدا کرد.


اسکای اسپورتز ایتالیا در خبری مدعی شده بود که فابیو مارسکا داور دیدار اینتر و اودینزه در کنار زمین به اوریالی دستیار کونته گفته است که وقتی تیمتان نمی برد، باید نتیجه را قبول کنید.

 

 

 

 


آنتونیو کونته که در لحظات پایانی آن دیدار با کارت قرمز مارسکا از روی نیمکت تیمش اخراج شد، با صدای بلند فریاد می زد «همیشه تو مارسکا، همیشه تو مارسکا. حتی در VAR، همیشه. آفرین.» و پس از پایان بازی، بازیکنان و کونته باردیگر با مارسکا درگیر شده اند و جو شدیدا متشنج بوده است.


این صحبت های کونته به دیدار فصل گذشته اینتر و پارما بازمیگردد که فابیو مارسکا داور VAR آن مسابقه بود که یک پنالتی مسلم برای نراتزوری اعلام نشد و گل پارما نیز در شرایط آفساید به ثمر رسید و اینتر که آن زمان رقابت سختی با یوونتوس برای کسب عنوان قهرمانی داشت، مغلوب پارما شد.


عدم ورود فابیو مارسکا به عنوان کمک داور ویدیویی به این دو صحنه که تأثیر بسزایی در تعیین قهرمان سری آ و کاستن از جذابیت هفته های پایانی فصل گذشته داشت، تا ماه ها علامت سوالی برای طرفداران اینتر و اهالی فوتبال در ایتالیا بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.