کد خبر: 1733809/41 زمان: 18:10   1399/11/07 بازدید: 15,338

پیروز در تمرین سایپا آرام و قرار ندارد (عکس)

پیروز قربانی این روزها نقش مهمی در شرایط فنی تیم ابراهیم صادقی دارد و ادعا می‌کند سایپا یکی از بهترین‌های تیم‌های لیگ از نظر تاکتکی است.

به گزارش "ورزش سه"، برای چند خبرنگاری که امروز صبح تمرین سایپا را در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی تماشا کردند، تشخیص این موضوع که پیروز قربانی نقش اول را در تمرینات این تیم پیاده می‌کند، خیلی سخت نبود. او به مانند همان گلی که در ثانیه‌های پایانی دربی 53 به ثمر رساند، پرانرژی بود؛ هر چند کیلوهای اضافه شده به قربانی، پس از 16 سال اجازه آن فرار سریع پس از گلزنی را از او گرفته ولی انرژی او همچنان پابرجاست.

 


ابراهیم صادقی سرمربی بخش اول تمرینات امروز را به کار با توپ و افزایش ضریب هوشی بازیکنانش اختصاص داده بود و دستیاران او انجام پس از تقسیم بازیکنان به چند دسته این کار گروهی که حسابی بازیکنان جوان تیم را نیز به اشتباه انداخته بود، زیر نظر داشتند.


بخش بعدی برنامه تمرینی امروز نارنجی پوشان تمرینات عصب عضله بود و سپس بازیکنان این تیم روی یک دروازه مستقر شدند و در شرایط مختلف در موقعیت های گلزنی و البته دفاع قرار می گرفتند و درنهایت نیز یک فوتبال درون تیمی البته با قواعد خاصی که پیروز قربانی پس از مشورت با ابراهیم صادقی برای بازیکنان مطرح کرد، بخش پایانی تمرینی را تشکیل داد که تنها محسن مسلمان و طاها شریعتی غایبان آن بودند.

 


شاگردان ابراهیم صادقی پس از شکست استقلال از روحیه بسیار خوبی برخوردار شده اند و با روحیه و انگیزه بالایی آماده مصاف با گل گهر در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر می شوند.

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.