کد خبر: 1733832/42 زمان: 20:27   1399/11/07 بازدید: 37,302

دلخوری ستاره مورد علاقه زیدان؛ فصل جدایی

به نظر می رسد جدایی لوکاس واسکز، بازیکن چند پسته رئال مادرید در پایان فصل قطعی شود.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد لوکاس واسکز، سرخیو راموس و لوکا مودریچ در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و در این میان به نظر می رسد تنها ماندن مودریچ برای فصل آتی قطعی شده است. نشریه اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد لوکاس واسکز پیشنهاد تمدید قرارداد مدیران رئال مادرید را رد کرده و بدین ترتیب به نظر می رسد او در پایان فصل این باشگاه را ترک خواهد کرد.

 

 

مدیران رئال مادرید به لوکاس واسکز پیشنهاد تمدید تا سال 2024 و با همین دستمزد فعلی را داده اند که مورد پسند این بازیکن قرار نگرفته است. به نظر می رسد این بازیکن به علت اتفاقات تابستان سال گذشته از دست مدیران رئال مادرید عصبانی بوده و دیگر تمایلی به ماندن در این باشگاه ندارد.

 

تابستان سال قبل و در اوج مشکلات مالی، لوکاس واسکز پیشنهاد هنگفتی از یک باشگاه قطری دریافت کرد و مدیران رئال مادرید نیز علاقمند به جدایی این بازیکن و خلاصی از سر پرداخت دستمزد او بودند، اما او در نهایت به میل خودش در این باشگاه ماندنی شد. حالا لوکاس واسکز پیشنهاد تمدید را در شان خود ندانسته، دلخور شده و خواهان رفتن از رئال مادرید است. علیرغم انتقادات برخی هواداران، زین الدین زیدان علاقه زیادی به لوکاس واسکز داشته و به کرات از او در ترکیب ثابت و در پست های مختلف استفاده می کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.