کد خبر : 1733889 | 08 بهمن 1399 ساعت 10:00 | 11.5K بازدید | 1 دیدگاه

فریادهای آقا مجید در تمرین نساجی (عکس) 

نساجی این هفته در یک بازی مهم و 6 امتیازی میزبان ذوب آهن است؛ دیداری که از هفته سیزدهم لیگ برتر در استادیوم شهید وطنی برگزار می شود. 

به گزارش "ورزش سه"، این بازی برای هر دو تیم 6 امتیازی است به این دلیل که نساجی نزدیک ترین تیم به منطقه خطر است و از سویی ذوب آهن هم در رده پانزدهم جدول قرار دارد؛ تیم پیروز این میدان در فاصله کم مانده به پایان دور رفت شرایط روحی و روانی بهتری برای تغییر وضعیت خود در جدول رده بندی پیدا خواهد کرد؛ نساجی کادر فنی خود را تغییر داده اما در ذوب آهن فعلا این اتفاق رخ نداده و مدیران باشگاه منتظر نتایج تیم در سه هفته پایانی هستند. 

 

مجید جلالی که از نمایش نیمه دوم تیمش در دیدار با شهر خودرو راضی به نظر می رسید و گفته بود این همان تیمی است که او دوست دارد، در تمرینات نساجی اینروزها فعال تر از همیشه است و حتی فریاد هم می کشد تا نساجی در بازی های باقی مانده دست کم قدر امتیازات خانگی را بداند و به نیمه بالای جدول نزدیک شود. یکی از دلایل افت نساجی در فصل اخیر فرصت سوزی های این تیم است. در دیدار با شهر خودرو هم این تیم یک موقعیت خوب گلزنی روی نقطه کرنر بدست آورد که ضربه روزبه شاه علیدوست را میلاد فراهانی مهار کرد. البته باید به این نکته اشاره کرد گل های آسانی که نساجی می خورد به امتیازات از دست رفته کمک کرده است. با همه اوصاف مجید جلالی نگاه امیدوارانه به هفته های باقی مانده دارد و در تعطیلات زمستانی بدون شک این فرصت را خواهد داشت که چند بازیکن جدید به ترکیب اضافه کند.

 

 

دیدگاهها