کد خبر : 1734084 | 09 بهمن 1399 ساعت 02:20 | 16.1K بازدید | 0 دیدگاه

آندره آ پیرلو: هدف یوونتوس قهرمانی در کوپا است

آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس هدف تیمش را قهرمانی در کوپا ایتالیا توصیف کرد.

آندره آ پیرلو: هدف یوونتوس قهرمانی در کوپا است

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس امشب نمایشی درخشان برابر اسپال ارائه داده و با کسب برتری 0-4 راهی نیمه نهایی جام حذفی شد تا در این مرحله به مصاف اینتر برود. آندره آ پیرلو در پایان این دیدار مدعی شد تیمش از دقیقه یک عملکرد خوبی داشت و در نهایت به هدف خود نیز دست یافت.

 

آندره آ پیرلو گفت: "هدف ما این بود که از این مرحله عبور کنیم و این کار را مقابل تیمی انجام دادیم که در این فصل هم در کوپا ایتالیا و هم در لیگ خود عملکرد خوبی داشته است. باید با اراده و عزم کامل در میدان حاضر می شدیم و این کار را از همان دقیقه اول انجام دادیم.

 

1562041

 

یووه اولین و تنها باشگاهی است که تیم دوم دارد و من فکر می کنم این یک حرکت فوق العاده برای پیشرفت این بازیکنان بود. انتختب بازیکنان از آکادمی جوانان یک موضوع بوده و جذب بازیکن از تیمی که در حال حاضر در سری سی حضور دارد یک چیز دیگر. من معتقدم که باشگاه های دیگر باید ذهن آنها را کمی بیشتر باز کنند.

 

درخشش دژان کولوسفسکی؟ او می تواند در پست مختلف بازی کند. من از او خواستم تا امروز به عنوان مهاجم به میدان برود تا فاصله ها را پوشش دهد، اما او می تواند در هر پستی بازی کند. حیف که کولوسفسکی روز یکشنبه در برابر سمپدوریا محروم است، اما او برای ریکاوری فرصت بیشتری خواهد داشت.

 

دیدار مقابل اینتر در نیمه نهایی؟ ما دوباره یکدیگر را ملاقات می کنیم. ما خوشحالیم، زیرا هدف ما قهرمانی در کوپا ایتالیا است و هفته آینده آماده خواهیم شد."

دیدگاهها