کد خبر: 1735380/47 زمان: 15:02   1399/11/15 بازدید: 18,654

حسینی: عدم رعایت فیرپلی در شان پرسپولیس نبود

محمد حسینی بازیکن ماشین سازی می‌گوید که این تیم مقابل پرسپولیس نمایش شایسته ای داشت.

به گزارش "ورزش سه"،  سیدمحمد حسینی بازیکن تیم ماشین سازی در گفتگو با خبرنگار ما درباره دیدار این تیم مقابل پرسپولیس گفت: «ما خیلی خوب بازی کردیم و فکر کنم هرکسی بازی را دیده باشد می‌گوید که حق ماشین سازی اینجای جدول نیست. اما نمی‌توانیم دلمان را به این حرف ها خوش کنیم.»

 

او درباره اعتراضشان به تیم داوری اظهار داشت» «ما گلایه داریم از داور مسابقه چون او با بدترین الفاظ با ما صحبت می‌کرد اما در سمت مقابل با پرسپولیسی ها با خواهش و تمنا صحبت می‌کرد مثلا می‌گفت آقا کمال لطفا زودتر بازی را شروع کنید، احمد آقا اگر امکان دارد بلند شوید و... . درست استکه پرسپولیس در فینال آسیا بازی کرده اما خب نباید تبعیض قائل شوند.»

وی با اشاره به عدم رعایت فیرپلی از سوی پرسپولیس گفت: «این حرکت واقعا در شان پرسپولیس نبود. گل اولشان که آفساید بود و گل دوم هم آنطور. بازیکن ما روی زمین افتاد اما توپ را به ما ندادند. ما شاید در 90 دقیقه دو بار روی زمین افتادیم که آن به خاطر مصدومیت بود چون در بازی های قبلی روی زمین چمن مصنوعی بازی کردیم و تحت فشار قرار گرفتیم.»

 

حسینی در پایان با اشاره به احتمال بقای ماشین سازی گفت: «شرایط ما خیلی سخت است اما هیچ چیز نشد ندارد. تیم ما باید تقویت شود و البته این بستگی به کادرفنی و مدیریت هم دارد. تیم ما می‌تواند موقعیت خلق کند و کم موقعیت می‌دهد، این یعنی تیم خوبی هستیم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.