کد خبر : 1736096 | 18 بهمن 1399 ساعت 21:26 | 239.8K بازدید | 4 دیدگاه

ستاره پرتغالی باور نمی کرد؛

درخواست عجیب رونالدو رد شد! (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس واکنش جالبی به داور دیدار این تیم مقابل رم داشت.

درخواست عجیب رونالدو رد شد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو این هفته تولد 36 سالگی خود را جشن گرفته و البته هنوز هم مثل سالهای قبل از انگیزه بالایی برای درخشش در ترکیب یوونتوس برخوردار است. این ستاره پرتغالی موفق شد در نیمه اول دروازه جالوروسی را باز کرده و تیمش را در خانه برابر این تیم پیش اندازد.

 

اما یکی از صحنه های جالی نیمه اول را خود کریستیانو رونالدو رقم زد. این بازیکن در گوشه محوطه رم صاحب فرصت شده و با ضربه ای محکم دروازه این تیم را تهدید کرد. رونالدو بدشانس بود که ضربه او به دیرک افقی برخورد کرد و روی خط دروازه جالوروسی فرود امد. در صحنه اول به نظر می رسید توپ وارد دروازه شده باشد، اما داور چنین اعتقادی نداشت و در نهایت بازی ادامه پیدا کرد.

 

اما کریستیانو رونالدو که چنین عقیده ای نداشت به سمت داور رفته و از او خواست ساعتی مچی داور را خودش شخصا چک کند. در صورت که توپ گل باشد، ساعت داوران به صورت اتومات روشن شده و به آنها پیغام می دهد توپ وارد دروازه شده است. اما داور چنین اجازه ای به کریستیانو رونالدو نداد و با خنده درخواست او را رد کرد تا در نهایت این خواسته ستاره پرتغالی اجابت نشده و بازی روند عادی خود را پیش بگیرد.

 

 

 

 

دیدگاهها