کد خبر: 1736788/50 زمان: 10:16   1399/11/22 بازدید: 115,319

درگیری سرمربی اینتر با رییس سابق

حرکت جنجالی کونته بعد از حذف از کوپا ایتالیا

دیدار شب گذشته یوونتوس و اینتر با وجود اینکه در طول بازی گلی به همراه نداشت، اما شاهد درگیری در زمین و خارج از آن بود.

به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو کونته، سرمربی اینتر، پس از تساوی بدون گل برابر یوونتوس و حذف از کوپا ایتالیا، بسیار عصبانی بود. کونته که در طول بازی مدام به تصمیمات داور اعتراض می کرد، درگیری لفظی کوچکی نیز با لئوناردو بونوچی، بازیکن یووه داشت.

 

یوونتوس در بازی رفت اینتر را 2-1 در سن سیرو شکست داده بود و با تساوی بدون گل در تورین توانست به فینال جام حذفی ایتالیا صعود کند. جایی که باید با برنده دیدار آتالانتا و ناپولی روبه‌رو شود.

 

 

دیدار شب گذشته یووه و اینتر بسیار پرتنش و پر حرارت برگزار شد و حساسیت و برخوردهای این مسابقه تنها به زمین چمن ورزشگاه محدود نشد.

پس از به صدا درآمدن سوت پایان بازی دوربین ها چهره آندره‌آ آنیلی، مالک باشگاه یوونتوس، را نشان دادند که خطاب به سرمربی اینتر فریاد می زد و با فحاشی از او می خواست که ساکت شود و دهانش را ببندد.

 

 

سرمربی اینتر در کنفرانس مطبوعاتی پس از این بازی با اشاره به رفتار آنیلی، گفت : "فکر می کنم آنها باید مودب تر باشند. آنها باید بیشتر رفتار ورزشی را در نظر بگیرند و به کسانی که در این ورزش فعالیت می کنند احترام بگذارند."

 

 

اما پس از این صحبت های کونته، مشخص شد که سرمربی اینتر خودش نیز چندان بی تقصیر نبوده و در راه رفتن به تونل ورزشگاه در بین دو نیمه، به آنیلی و مدیران یووه که روی سکوها حاضر بودند، باحرکت دست توهین کرده است.

درگیری کونته و آنیلی بلافاصله در شبکه های اجتماعی و مخصوصا از سوی کاربران ایتالیایی مورد توجه قرار گرفت و فیلم برخورد این دو نفر ترول شده و بارها با کپشن های مختلف منتشر شد.

 

 

یکی از کاربران با انتشار ویدیویی از آنیلی در حال فحاشی به کونته توییت کرد: "حرف های رییس بعد از سوت پایان مسابقه به سرمربی حریف. منتظر گیف های این حرکت هستم."

 

 

دیگری با کوت کردن توییت قبل نوشته: "ایناهاش"

 

 

کاربر دیگری نوشته" "جوری که بقیه طرفداران کالچیو جنگ لفظی بین آنیلی و کونته را می بینند"

 

 

 

یکی از هواداران یووه توییت کرده: "بهترین بازیکن زمین... آندره‌آ."

 

 

 

 

یک هوادار دیگر یوونتوس نیز با انتشار فیلمی از حرکت زشت کونته توییت کرده: "من هیمشه طرفدار او بود تا زمانی که ما را ترک کرد چون فکر می کرد بهتر از ما است. هیچوقت موافق برداشتن ستاره او استادیوم نبودم... الان اما وقت انجام این کار است!!!"

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.