کد خبر: 1737306/47 زمان: 15:19   1399/11/25 بازدید: 16,134

بازی دستیار یحیی با ماسک در روز سوالات سخت!

حمید مطهری به جای یحیی گل محمدی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می‌رسد حمید مطهری مسئولیت حضور در نشست های خبری پیش از بازی را پیدا کرده و حالا مسلط تر از گذشته، به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهد و با آن ها گفتگو می‌کند. مطهری فرمتی را هم برای کنفرانس های مطبوعاتی درست کرده که در ابتدای آن به دو پیشکسوت تازه درگذشته باشگاه می‌پردازد و بعد به روال معمول، در خصوص بازی صحبت می‌کند و سپس با تمجید از بازیکنان پرسپولیس، به استقبال سوالات خبرنگاران می‌رود.

 

او امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی وارد سالن کنفرانس خبری سازمان لیگ شد و پس از استقرار، ترجیح داد که ماسکش را در بیاورد تا حین صحبت، ماسک نداشته باشد اما خیلی زود مسئول برگزاری نشست به مربی سرخ ها اعلام کرد که باید با ماسک صحبت کند و مطهری نیز با پاسخ مثبت به این درخواست، کار را ادامه داد.

 

 

 

 

 

مطهری که به نظر می‌رسد در سخنوری مهارت قابل توجهی دارد، امروز با سوالات نسبتا سختی هم مواجه شد؛ از ماجرای جدایی سعید حسین پور و فرصت ندادن به بازیکنان جوان تا ناکامی مهاجمان پرسپولیس در گلزنی و همچنین تاکتیک همیشگی تیم پیکان اوت دستی. او در پاسخ به این سوالات موفق عمل کرد و بدون اظهار نظری جنجالی و خارج از عرف، از این پرسش ها گذشت تا نشست خبری بدون هرگونه نظر حاشیه ای به پایان برسد.

 

نکته جالب این که یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی اغلب خودش حاضر می‌شود اما یک روز قبل از بازی ترجیح می‌دهد که تمام تمرکزش را روی بازی بگذارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.