کد خبر : 1737471 | 26 بهمن 1399 ساعت 00:56 | 43K بازدید | 3 دیدگاه

درخشش دوباره ایلکای گوندوغان:

ستاره آلمانی سیتی؛ بالاتر از مسی و رونالدو! (عکس)

ایلکای گوندوغان، ستاره آلمانی منچسترسیتی در دوران اوج قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی امشب با سه گل مقابل تاتنهام به برتری دست یافته و به صدرنشینی مقتدرانه خود در لیگ برتر استمرار بخشید. ستاره سیتیزن ها در نیمه دوم ایلکای گوندوغان بود که دو بار دروازه هوگو لوریس را باز کرد و مانند هفته های گذشته درخشان ظاهر شد.

 

 

 

گل اول ایلکای گوندوغان روی پاس رحیم استرلینگ و با یک ضربه زمینی و دقیق به گوشه دروازه در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم به ثمر رسید. اما دقایقی بعد و روی پاس بلند ادرسون از حوالی محوطه جریمه سیتی بود که ایلکای گوندوغان در موقعیتی مناسب و بعد از گذر از سد داوینسون سانچس با دروازه تاتنهام تک به تک شده و با یک ضربه فنی موفق شد گل سوم سیتی را به ثمر برساند.

 

 

اما جالب اینجاست ایلکای گوندوغان در سال 2021 بالاتر از ستاره هایی چون لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و رابرت لواندوفسکی بهترین گلزن در بین پنج لیگ معتبر اروپایی بوده و 9 بار برای سیتی موفق به گلزنی شده است. ایلکای گوندوغان همچنین عنوان بهترین بازیکن ماه ژانویه لیگ برتر را از آن خود کرد.

 

پپ گواردیولا در پایان بازی به تمجید از عملکرد ایلکای گوندوغان پرداخته و مدعی شد در گذشته اعتقاد داشته این بازیکن می تواند در پست های هجومی نیز به تیمش کمک کند، اما مردم حرف این سرمربی را قبول نداشته و به او می خندیدند.

 

 

 

به هر حال سیتی در هفته های اخیر تبدیل به قدرت اول فوتبال اروپا شده و بی تردید ایلکای گوندوغان در این مسیر نقش مهمی ایفا کرده است. عملکرد این بازیکن در توئیتر مورد توجه قرار گرفته و برخی او را آماده ترین بازیکن دنیای فوتبال خطاب کرده اند. گل دوم او بقدری زیبا بود یک کاربر هم تصویری از گوندوغان را روی چهره رونالدوی برزیلی مونتاژ کرده است.

 

دیدگاهها