کد خبر: 1737683/4 زمان: 20:15   1399/11/26 بازدید: 27,043

پیروانی: درباره نقل و انتقالات کادرفنی پاسخ خواهد داد

سرپرست پرسپولیس در واکنش به موضوع گادوین منشا و محرومیت وی از همراهی گل گهر در آستانه بازی با پرسپولیس واکنش جالبی داشت. 

به گزارش "ورزش سه"، افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس درباره چهارمین برد متوالی این تیم گفت: بازی خوبی بود و خوشبختانه امتیازات را جمع می کنیم و امیدوارم به جایگاهی که شایسته آن هستیم هر چه زودتر برسیم.

 

وی درباره حضور مدیرعامل این باشگاه در رختکن و مشکلات مالی این تیم گفت: آقای سمیعی آمدند و بابت برد تشکر کردند. همه دست به دست هم می دهیم پرسپولیس به جایگاه خودش برسد. 

 

پیروانی درباره اینکه آیا مدیرعامل قولی برای حل مشکلات مالی داده یا خیر گفت: بگذارید این مسائل درون خانوادگی است و صحبتی نشود.

 

سرپرست پرسپولیس درباره بیانیه باشگاه گل گهر در خصوص محرومیت گادوین منشا در آستانه تقابل با پرسپولیس گفت: لطف کنید سوال بعدی را بپرسید. 

 

پیروانی درباره شرایط تیم برای دستیابی به قهرمانی گفت: مسلما حفظ قهرمانی از قهرمان شدن سخت تر است. اما تیم خوبی داریم و همه مجموعه و کادرفنی، مدیریت و بازیکنان تلاش می کنند و امیدوارم به موفقیت برسیم.

 

وی در پایان درباره بحث نقل و انتقالاتی این باشگاه گفت: این بحث فنی است و کادرفنی بهتر در این خصوص جوابگو هستند و این سوالی است که باید کادرفنی در خصوص آن پاسخ بدهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.