کد خبر: 1739276/4 زمان: 15:30   1399/12/04 بازدید: 2,225

مناجاتی: مدیری باید بیاید که فوتبال را نجات دهد

پیشکسوت فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد در انتخابات پیش رو گزینه اصلح و مناسب به ریاست دست یابد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مناجاتی درباره این که از بین ۴ گزینه نهایی ریاست فدراسیون فوتبال چه کسی شایسته نشستن روی این صندلی است، گفت: قطعاً کسی باید رئیس فدراسیون شود که فوتبالی باشد. فوتبال به مدیر فوتبالی نیاز دارد. در بین ۴ گزینه هم به نظر من آجورلو و کریمی تنها کسانی هستند که سابقه خوب فوتبالی دارند.

 

وی در ادامه با اشاره به شرایط انتخابات گفت: رئیس فدراسیون باید برای فوتبال کشورمان قدم مثبتی بردارد. چند سالی هست که از نظر مدیریتی حال فوتبال ایران خوب نیست و به خاطر همین به نظرم فدراسیون مدیر فوتبالی می خواهد تا بتواند فوتبال مملکت را نجات بدهد.

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد دخالت های دولت و وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: آقایان باید اجازه بدهند همه چیز با شرایط عادی خودش پیگیری شود. نباید دولت از کسی حمایت کند که در چند مدت اخیر کمترین کارایی فوتبالی را داشته است. کسی باید رئیس فدراسیون شود و از کسی باید حمایت شود که حداقل مردم اسمش را شنیده باشند، نباید اینطور باشد که هر کسی که مورد حمایت دولت بود رئیس فدراسیون شود.

 

مناجاتی ادامه داد: امیدوارم آن آقایانی که توسط برخی افراد نشان شده اند تا رئیس فدراسیون شوند حداقل در زندگی خود چند روپایی زده باشند. باور کنید برای نجات این فوتبال فقط مدیر فوتبالی نیاز است نه چیز دیگری. کسی نباید کاری کند تا نظر دیگران در انتخابات به شکلی عجیب تغییر کند. آقای کفاشیان هم که از زمانی که من یادم است همیشه بوده! امیدوارم که این بار بگذرد فوتبال به دست متخصصان ش اداره شود. کفاشیان بهتر است به همان دوومیدانی برسد نه فوتبال.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.