کد خبر: 1739280/55 زمان: 15:36   1399/12/04 بازدید: 7,778

در جنوبی‌ترین نقطه تهران؛

افتتاح مدرسه تنیس با خداداد و فوتبالی‌ها(عکس)

صبح امروز و با حضور مدیران شهری، اعضای شورای شهر تهران و جمعی از قهرمانان ملی چندین پروژه ورزشی در منطقه 19 تهران افتتاح شد.

به گزارش "ورزش سه"، در مراسم امروز خداداد عزیزی، بهنام ابوالقاسم پور، رضا شاهرودی، حمید جاسمیان، مهدی امیرآبادی و آرش برهانی از چهره‌های ورزشی حاضر در این مراسم بودند؛ ضمن آن‌که حجت نظری رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران و همچنین عضو هیات مدیره باشگاه استقلال هم در مراسم امروز حضور داشت. در این افتتاحیه،  زمین چمن مصنوعی و 5 زمین تنیس خاکی در بوستان ولایت به بهره برداری رسیدند.

 

علی توکلی شهردار منطقه 19 نیز با اشاره به اینکه همیشه این طور مطرح شده که ورزش تنیس مخصوصا شمال شهر تهران است، افزود: به همین منظور از امروز 5 زمین تنیس به عنوان مدرسه تنیس جنوب تهران فعالیت خواهد کرد و امیدواریم این ورزش در جنوب تهران نیز توسعه پیدا کند؛ همچنین 10 زمین چمن مصنوعی به وسعت 15 هزار متر مربع با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد تومان اجرا شده است.

 

 

 

 

داوود عزیزی، رییس فدراسیون تنیس نیز با اشاره به ساخت 5 زمین تنیس در جنوبی‌ترین منطقه پایتخت گفت: ساخت این فضا شور و شعف خاصی در بین شهروندان این منطقه رقم می زند؛ ساخت این زمین‌ها در توسعه ورزش همگانی موثر بوده و فدراسیون نیز متعهد خواهد بود، این منطقه را به عنوان یکی از پایگاه‌های قهرمانی خود قرار دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.