کد خبر: 1739299/47 زمان: 16:24   1399/12/04 بازدید: 12,744

امروز لیست ورودی و خروجی می‌دهم؛

خطیبی: برای موفقیت تراکتور با کسی تعارف ندارم

رسول خطیبی می‌گوید که برای سربلندی و موفقیت تراکتور با هیچ کسی تعارف ندارد و برای رسیدن به این هدف تمام تلاشش را خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رسول خطیبی سرمربی تیم تراکتور پس از تمرین امروز و در حالی که در ورزشگاه بنیان دیزل حضور داشت، گفتگویی کوتاه را با دوربین این باشگاه انجام داد و در آن به تقدیر و تشکر از هواداران و مدیران باشگاه تراکتور پرداخت و گفت که «به خاطر اسم تراکتور، با کسی تعارف نخواهم داشت و هدف سربلندی تراکتور خواهد بود» اظهارات او را می‌خوانید:

 

* از مردم آذربایجان رخصت می‌خواهم
 افتخار می‌کنم که سرمربی تیم بزرگ تراکتور هستم؛ قبلا اینجا بودم و اینجا بزرگ شدم و به این مورد افتخار می‌کنم. از پیشکسوتان و هواداران و مردم آذربایجان رخصت می‌خواهم و امیدوارم که روزهای خوبی را در کنار هم داشته باشیم.

 

* به خاطر اسم تراکتور تعارف نمی‌کنیم
نام تراکتور از همه اسم ها بزرگتر است، مطمئن باشید با کسی به خاطر نام تراکتور تعارف نخواهم کرد و این اسم برایمان مهم تر از هرچیز دیگری است. بازیکنان و عوامل باید در خدمت تیم باشند و امیدوارم با تمام وجود برای تیم کار کنیم تا برای سربلندی و موفقیت تیم تلاش کنیم چون سربلندی این تیم، سربلندی مردم آذربایجان خواهد بود.

 

* هنوز لیست ورودی و خروجی نداده ام
امیدوارم روزهای خوبی را در کنار هم داشته باشیم. خیلی اسم ها گفته می‌شود اما من تا الان اسمی برای ورودی و خروجی نداده ام و بعد از تمرین جلسه ای خواهیم داشت که درباره آن صحبت خواهیم کرد. من فقط پیمان بابایی را صبح زنگ زدم و آمدم باشگاه و صحبت هایی انجام شد، ایشان قرارداد را بست و بقیه بازیکنان هم بعد از جلسه، لیست ورودی ها را به باشگاه می‌دهم تا به جمع بندی برسند و بازیکنان مدنظر را برای تیم بیاوریم تا یک تیم قوی و محکم برای نیم فصل دوم حضور داشته باشیم.

 

* برای آلومینیوم آرزوی موفقیت دارم
در آخر از مردم اراک و مردم مرکزی و هواداران تیم آلومینیوم اراک و بازیکنان تشکر دارم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم، انشالله روزهای خوبی داشته باشند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.