کد خبر: 1739378/42 زمان: 21:29   1399/12/04 بازدید: 5,410

خامس: از انتقال به اورتون راضی ام

خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی از انتقال به اورتون ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شروع خامس رودریگز در اورتون بقدری خوب بود که بسیاری زین الدین زیدان را به علت عدم استفاده از این بازیکن در ترکیب شماتت می کردند. علیرغم افت در ادامه مسیر، خامس رودریگز اخیرا دوباره به ترکیب بازگشته و او این هفته در برتری تیمش مقابل لیورپول ایفای نقش کرد. خامس رودریگز از حضور در گودیسون پارک رضایت داشته و در مورد برتری اورتون مقابل لیورپول نیز صحبت کرده است.

 

 

خامس رودریگز گفت: "من از حضور در ترکیب اورتون و انتقال به این تیم خوشحالم. همه ما می دانیم که انتقال به اورتون مرحله جدیدی در دوران ورزشی من محسوب می شود. تقریباً در 30 سالگی شرایط من خوب است و بابت هر چیز جدیدی که به زندگی من اضافه می شود خوشحالم.

 

برتری مقابل لیورپول در لیگ برتر؟ بازی کردن در برابر لیورپول دشوار بود. همه می دانند که لیورپول تیم بزرگی است و من فکر می کنم آنها در بین سه تیمی قرار دارند که نمایش خوبی ارائه می دهند. خوشحالم که به تیمم کمک کردم تا در این دربی برنده شود. اورتون از سال 1999 تاکنون در استادیوم آنفیلد پیروز نشده بود، پس ما این هفته موفق به تاریخ سازی شدیم. من از اینکه بخشی از ترکیب اورتون در این دیدار بودم احساس رضایت دارم و امیدوارم بتوانم به همین روند خوب در آینده ادامه دهم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.