کد خبر: 1739390/55 زمان: 23:12   1399/12/04 بازدید: 28,956

سرمربی سابق به دنبال دریافت کل قرارداد لیگ بیستم؛

محکومیت جدید برای تراکتور؛ این‌بار از سوی منصوریان

با رأی کمیته تعیین‌وضعیت حالا مدیران باشگاه تراکتور باید کل مبلغ قرارداد توافق شده با سرمربی سابق‌شان را به او پرداخت کنند.

به گزارش "ورزش سه" پس از برکناری علیرضا منصوریان بعد از هدایت تراکتور در پنج مسابقه از لیگ بیستم، منصوریان برای دریافت مطالبات خود به کمیته تعیین‌وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرد تا بتواند از باشگاه تراکتور کل مبلغ قرارداد دو میلیاردی‌اش برای لیگ بیستم را دریافت کند؛ پس از بررسی‌های انجام شده از سوی کمیته تعیین‌وضعیت سرانجام رأی از سوی این کمیته به سود علیرضا منصوریان صادر شده است.

 

براین اساس باشگاه تراکتور باید مطالبات منصوریان تا پایان فصل جاری را به این مربی پرداخت کند؛ البته حکم صادره از سوی کمیته وضعیت قابل تجدیدنظر است و باشگاه تراکتور در صورت اعتراض می‌تواند این پرونده را به کمیته استیناف ارجاع دهد. این حکم امروز به باشگاه تراکتور و منصوریان ابلاغ شده است.

 

جالب آن‌که روز گذشته هم با توجه به شکایت رشید مظاهری از باشگاه تراکتور، این باشگاه به پرداخت مطالبات سنگربان سابقش محکوم شده و تا زمان پرداخت مطالبات او، قادر به فعالیت در بازار نقل و انتقالات زمستانی نخواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.