کد خبر: 1739445/34 زمان: 09:57   1399/12/05 بازدید: 12,690

تاریخ دیدار ایران – سوریه مشخص شد 

فدراسیون فوتبال سوریه تاریخ دیدار دوستانه اش با تیم ملی ایران را اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال سوریه اعلام کرد بازی تدارکاتی تیم ملی این کشور با ایران پابرجاست و این بازی در تاریخ 30 مارس (10 فروردین) برگزار خواهد شد.

 

این دیدار قرار بود پیش از این ها برگزار شود که شیوع ویروس کرونا آنرا به تاخیر انداخت. در برنامه قبلی قرار بود ایران 5 فروردین در استادیوم آزادی تهران میزبان هنگ کنگ باشد که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد این بازی به خاطر محدودیت کشورها در سفرهای برون مرزی برگزار نخواهد شد و قرار است بازی های گروه ایران به صورت متمرکز خرداد ماه برگزار شود. 

 

حالا تیم ملی به بهانه دیدار دوستانه با سوریه اردوی تدارکاتی را در تعطیلات نوروز برگزار خواهد کرد. فدراسیون فوتبال سوریه در خبری که در این باره منتشر کرده است به این نکته اشاره کرده سوری ها پیش از سفر به تهران برای بازی با ایران 5 فروردین در منامه با بحرین بازی خواهند کرد و بازی با ایران در استادیوم آزادی تهران دومین بازی آنها در فروردین ماه خواهد بود. لیگ برتر بعد از برگزاری بازی های هفته هیجدهم به بهانه نیم فصل تعطیل خواهد شد و تیم ملی بدون دغدغه می تواند اردوی تدارکاتی خود را به بهانه بازی با سوریه برگزار کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.