کد خبر: 1739452/1 زمان: 10:30   1399/12/05 بازدید: 1,201

فتوحی: ممکن است به جام جهانی مجارستان نرسم

ملی پوش شمشیربازی سابر گفت: پس از نظر پزشکان در مورد میزان مصدومیت مچ دستم، مشخص می شود به جام جهانی مجارستان می رسم یا نه.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، محمد فتوحی درباره ی مصدومیت مچ دست خود در فینال لیگ شمشیربازی  سابر بیان کرد: در اردوی تیم ملی مصدومیتی داشتم ولی خیلی زیاد نبود با این حال  فکر کردم که آیا بازی کنم یا نه.  چون فینال بود و به اشتادسازه تعهد داشتم، سعی کردم با احتیاط بازی کنم. وقتی مسابقه شروع شد از بازی اول فشار را حس کردم و نتوانستم ادامه دهم.

 

او در مورد اینکه امکان دارد جام جهانی بوداپست را از دست بدهد، تصریح کرد: ممکن است به مسابقات نرسم. امروز پزشکان نظر می‌دهند و فکر می‌کنم  تا هفته آینده وضعیتم کاملا مشخص شود.


ملی پوش سابر در پاسخ به این پرسش که لیگ کیفیت لازم را داشت یا خیر، تصریح کرد:  از نظر برگزاری مسابقات امسال بهترین لیگ را شاهد بودم و باید از فدراسیون تشکر کرد. این سطح از برگزاری حتی در مسابقات جهانی هم نبود اما از نظر تعداد تیم‌های شرکت کننده همچنان مشکل داریم و شمشیربازی به اندازه افتخاراتی که کسب کرده لیگ پویایی ندارد. از تیم اشتادساره که به ما اعتماد کرد، تشکر می‌کنم.

او ادامه داد: دستمزدها نیز پایین است و این مشکل چندین ساله است. ولی در مورد پرداخت مشکلی نداشتیم و اشتاد سازه ۵۰ درصد قرارداد را پرداخت کرد و اعلام کرد مابقی را تا پایان سال پرداخت می‌کند.
انتهای پیام

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.