کد خبر: 1739510/29 زمان: 14:55   1399/12/05 بازدید: 11,287

واکنش رئیس اتلتیکو به بند جدایی لوئیس سوارز

انریکه سرزو رئیس اتلتیکو حاضر نشد آینده لوئیس سوارز در این باشگاه را تضمین کند.

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید در 4 بازی اخیر خود 7 امتیاز را از دست داده و این به رئال مادرید اجازه داد تا فاصله امتیازی خود را به 3 کاهش دهد. رئال البته یک بازی هم بیشتر از اتلتیکو انجام داده ولی خوشبین است، افت اتلتیکو ادامه دار باشد و بتواند به صدر جدول برسد.

 

 

 

 

انریکه سرزو رئیس باشگاه اتلتیکو در مورد افت فاحش تیمش به آاس گفت:« تیم در حال سقوط نیست بلکه ما در یک مقطع دچار افت شده ایم و این موقتی است. دو سه نتیجه بد کسب کرده ایم و معتقدم تیم به زودی روند صعودی خواهد گرفت و از این بابت نگران نیستم.»

 

شایعات برکناری سیمئونه در صورت از دست رفتن قهرمانی:«  شرایط او و بازیکنان را عالی می بینم. ما حتی به اخراج او یک ثانیه هم فکر نکرده ایم. از نظر ما او قراردادش را تمدید کرده و سال های بیشتری با ما خواهد ماند.»

 

 

 

 

بند جدایی سوارز در پایان فصل:« بازیکن هر جایی که دوست داشته باشد بازی خواهد کرد. نمی دانم تصمیم او چه خواهد بود ولی با ما هیچ مشکلی نخواهد داشت. سوارز بازیکنی فوق العاده است و جذب او از هر جهت که فکرش را بکنید، جواب داده است.»

 

احتمال بازگرداندن گریزمان:« به او گفته بودم که امیدوارم در بارسلونا هم تو را مثل اتلتیکو دوست داشته باشند. پیوستن به بارسا تصمیم شخصی او بود و فکر می کنم با وجود روزهای سختی که داشته، می تواند در نهایت برای بارسا بدرخشد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.