کد خبر: 1739594/44 زمان: 21:29   1399/12/05 بازدید: 6,706

تلاش نافرجام ورامین برای شکست صدرنشین 

لیگ والیبال؛ سپاهان اسیر شگفتی نشد

تیم والیبال سپاهان صدرنشین مرحله مقدماتی لیگ برتر در دور رفت مرحله پلی‌آف به سختی تیم هشتم جدول را شکست داد.

به گزارش "ورزش سه"، مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال روزهای سه‎شنبه تا جمعه (4 روز) به صورت متمرکز و دو برد از سه بازی، در سالن فدراسیون پیگیری می‌شود.


بعد از پیروزی سخت و میلیمتری فولاد سیرجان برابر سایپا، در دومین مسابقه این مرحله تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و شهرداری ورامین به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان رحمان محمدی راد به سختی و با نتیجه سه بر دو نماینده ورامین را شکست دادند.


تیم شهرداری ورامین با عملکردی فراتر از انتظار در این مسابقه ظاهر شد و در ست‌های دوم و چهارم با امتیازهای 25 بر 23 و 25 بر 20 موفق به شکست نماینده اصفهان شد. اما این تیم در ست‌های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 22، 26 بر 24 و 15 بر 13 مغلوب سپاهان شد تا نتیجه دور رفت را به تیم صدرنشین دور مقدماتی واگذار کند و امیدش به جبران این نتیجه در دور برگشت باشد.


دو تیم شهرداری ورامین و فولاد مبارکه سپاهان در مجموع پنج ست این مسابقه 109 پوئن به دست آوردند. تیم سپاهان 63 امتیاز از حمله، 12 امتیاز از دفاع، 5 امتیاز از سرویس و 29 امتیاز از اشتباهات بازیکنان تیم حریف کسب کرد. در طرف مقابل تیم شهرداری ورامین 61 امتیاز از حمله، 15 امتیاز از دفاع، 4 امتیاز از سرویس و 29 امتیاز از اشتباهات بازیکنان سپاهان به دست آورد. این داده‌های آماری بیانگر رقابت بسیار نزدیک دو تیم است.


کیاوش حیدری بازیکن فولاد مبارکه سپاهان با کسب 20 پوئن، امتیازآورترین بازیکن این مسابقه بود و محمد فلاح هم با کسب 17 پوئن، بهترین بازیکن تیم شهرداری ورامین شد.


فردا دو دیدار دیگر دور رفت مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال برگزار خواهد که تیم‌های شهداب یزد و لبنیات هراز آمل از ساعت 14 و تیم‌های شهرداری ارومیه و شهرداری گنبد از ساعت 17 در سالن فدراسیون والیبال به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.