کد خبر: 1739612/41 زمان: 23:06   1399/12/05 بازدید: 15,557

اسماعیلی فر در تکاپوی  دعوت به تیم ملی (عکس)

دانیال اسماعیلی فر دفاع راست سپاهان مهم ترین مهره نقل و انتقالات در ابتدای این فصل در بازی های اخیر سپاهان عملکرد قابل قبولی از خود به جا گذاشته و حالا امیدوار به دعوت دراگان اسکوچیچ است.

به گزارش ورزش سه ،مدافع راست طلایی پوشان که مهم ترین مهره نقل و انتقالات بود ترجیح داد کار خود را در اصفهان ادامه دهد و با وجود پیشنهاد هایی که از سایر تیم های مدعی داشت سپاهان را انتخاب کرد.

 


 اسماعیلی فر اما در مسابقات آسیایی شاید آن درخششی که خودش هم انتظار داشت را نتواست داشته باشد و‌ در لیگ برتر نیز با تغییر پست اجباری چندین دیدار به عنوان هافبک وسط در کنار سروش رفیعی قرار گرفت که عملکرد قابل قبولی هم توانست برای خود ثبت کند. اما اوج کار اسماعیلی فر در بازگشت دوباره پست تخصصی خودش بود که توانست عملکرد درخشانی از خود به جا بگذارد ؛ می توان گفت درخشان ترین بازی اسماعیلی فر در بازی با تیم سابقش  ذوب آهن بود که علاوه بر حضور موثر در دفاع توانست در فاز هجومی هم خطرناک نشان دهد و یکی از گل های سپاهان را به ثمر رساند. در بازی با استقلال نیز که به نوعی یار مستقیم مهدی قائدی مهاجم زهردار آبی پوشان بود به خوبی توانست از وظیفه سنگینی که به او‌ محول شده بود بربیاید و مهاجم استقلال را به نوعی خنثی کرد.

 

 

با این تفاسیر به نظر میرسد با توجه به عدم دعوت غفوری و رضاییان ، اسماعیلی فر ۲۷ ساله که روزهای خوبی را زیر نظر نویدکیا میگذراند امیدوار است بتواند با ادامه روند خوب خود و درخشش در بازی های باقی مانده تا اردوی تیم ملی در نوروز نظر دراگان اسکوچیچ را جلب کند و برای اولین بار به تیم ملی دعوت شود.


عکس ها : نرویک آلاوردیان ، محمد امیرحسینی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.