کد خبر: 1739769/58 زمان: 19:26   1399/12/06 بازدید: 38,588

رسمی؛ کاپیتان شهرخودرو به نساجی پیوست

نساجی با جذب کاپیتان شهرخودرو، تعداد خریدهای زمستانی خود را به عدد چهار رساند.

به گزارش ورزش سه؛ باشگاه نساجی مازندران با جذب  رضا دهقانی، مرتضی آقاخان و سعید جلالی‌راد طی روزهای اخیر، یکی از پرکارترین باشگاهها در زمینه نقل و انتقالات بود. این باشگاه دقایقی پیش نیز با نهایی کردن انتقال اکبر صادقی چهارمین خرید زمستانی خود را رقم زد.

 

طی چند روز گذشته اکبر صادقی کاپیتان شهر خودرویی‌ها که به دنبال فسخ قرارداد خود پس از چهار سال همکاری با مشهدی‌ها بود، به دلیل شرط پرداخت رضایت‌نامه در تمرینات این تیم شرکت می‌کرد اما او روز گذشته و در اولین جلسه تمرینی آماده‌سازی برای دیدار با ماشین‌سازی شرکت نکرد تا نشان بدهد به توافق نهایی برای جدا شدن از جمع شاگردان رحمتی رسیده و می‌خواهد نیم‌فصل دوم لیگ بیستم را در تیمی دیگر بگذراند.

 

در حالیکه کاپیتان شهرخودرو پیشنهاداتی هم از باشگاههای مس رفسنجان و آلومینیوم اراک داشت در نهایت با قائمشهری ها به توافق رسید تا پیراهن نساجی را در نیم فصل دوم به تن کند.

 

گفتنی است که صادقی در نیم فصل اول با ۱۱۹۶ دقیقه حضور در میدان، دومین بازیکنی بود که بیشترین بازی را برای شهرخودرو در نیم فصل دوم انجام داده بود. او که یکی از مهره های اصلی تیم رحمتی به شمار می رفت، یک گل و دو پاس گل هم در دور رفت از خود به جای گذاشته بود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.